Усик — Ф'юрі: боксери провели "стриману" пресконференцію перед поєдинком за абсолютного чемпіона світу

Тайсон Ф'юрі та Олександр Усик. REUTERS/Andrew Couldridge

Володар чотирьох основних поясів у гевівейті визначиться 18 травня.

Олександр Усик і Тайсон Ф'юрі провели пресконференцію напередодні поєдинку за абсолютного чемпіона світу. Поєдинок за чотири основних титули в надважкій вазі відбудеться в саудівському Ер-Ріяді 18 травня.

Від початку тижня Усик та Ф'юрі прибули до Саудівської Аравії. Між командами двох боксерів вже встигнула спалахнути сутичка, внаслідок якої лоба розбив батько британського чемпіона WBC Джон Ф'юрі.

Натомість пресконференція двох боксерів вийшла стриманою. Український чемпіон у своєму коментарі обмежився подяками для організаторів бою.

"Радий бути тут. Я у захваті [від майбутнього бою], вдячний [голові саудівського управління з розваг], пану Туркі [Аль аш-Шейху], завдяки якому цей бій відбудеться. Давайте створимо історію".

Під час пресконференції Усик також робив нотатки, який назвав "домашнім завданням" напередодні бою. "[Показати?] Ні, не зараз, потім", — додав українець.

Олександр Усик (праворуч) з промоутером Олександром Красюком.
"Скажу коротко і ясно, — розпочав свій коментар Ф'юрі. — Хочу подякувати Богові за перемогу, яку я вже здобув, усім, хто залучений у цей великий захід. Хочу віддячити Усикові, що кинув мені виклик. Дякую всім фанам, які приїхали мене підтримати".

Сергій Лапін, тренер Усика, натомість пообіцяв британському суперникові Олександра "найважчу ніч у житті" в поєдинку за абсолютного чемпіона.

"Ця підготовка розпочалася ще з 2018 року, а закінчилася тиждень тому. На сьогодні Олександр готовий до свого фінального поясу в надважкій вазі. Для нього не має значення розмір [опонента] — йому важливий суперник, який стоятиме у протилежному куті".

"Хотів би побажати терпіння Тайсону Ф'юрі — це буде наважча ніч у його житті".

За підсумками пресконференції боксери вийшли на битву поглядів, протягом якої Ф'юрі відмовився повертатися обличчям до майбутнього суперника.

Усик — Ф'юрі: останні новини чемпіонського бою