Анатолій Трубін повернувся до виступів за "Бенфіку" у чемпіонаті Португалії: як зіграв українець

Анатолій Трубін. Getty Images

Провів 25-й матч у Прімейрі.

Анатолій Трубін повернувся до виступів за "Бенфіку" у чемпіонаті Португалії. Українець взяв участь у поєдинку 30-го туру Прімейри проти "Фаренсе".

У минулий четвер, 18 квітня, Трубін разом з "Бенфікою" вилетів з Ліги Європи після поразки від "Марселя" у серії пенальті. У проміжку між двома поєдинками з французами український воротар отримав відпочинок у матчі чемпіонату з "Морейренсе" (3:0), залишившись у запасі в Прімейрі вперше з жовтня 2023 року.

У виїзній грі з "Фаренсе" Трубін повернувся до старту "Бенфіки". Українець провів свій ювілейний, 25-й матч у чемпіонаті Португалії.

Як минув матч за участі Трубіна

• "Бенфіка" відкрила рахунок на 16-й хвилині: голом у другому поспіль матчі Прімейри відзначився турецький півзахисник Оркун Кокджу.
  • У середині першого тайму "Фаренсе" відігрався. Хавбек господарів Клаудіо Фалькао завдав потужного удару з лівої частини штрафного майданчика у ближній кут під поперечину — Трубін не встиг зреагувати.
  • До перерви "Бенфіка" відновила перевагу завдяки голу Артура Кабрала. А у середині другого тайму Альваро Каррерас забив третій гол лісабонців.
  • Трубін завершив матч з одним сейвом: на 63-й хвилині українець парирував непростий удар Мохамеда Беллумі з-за меж штрафного.

• "Бенфіка" здобула перемогу з рахунком 3:1. Окрім сейву, Трубін відзначився точністю пасів у 92% — 24 прицільні передачі з 26.

• "Бенфіка" набрала 73 очки та посідає друге місце у Прімейрі після 30 турів. Лісабонці відстають від "Спортінга" на сім балів.
  • Анатолій Трубін у дебютному сезоні за "Бенфіку" наразі провів 45 матчів у всіх турнірах. Воротар збірної України пропустив 44 голи і відіграв 16 "сухих" поєдинків.
  • У наступному матчі "Бенфіка" 27 квітня зустрінеться вдома з "Брагою".