Святослав Михайлюк повторив особистий рекорд результативності в матчі НБА: як зіграв українець

Святослав Михайлюк у матчі з "Вашингтоном". Getty Images/Brian Fluharty

26 очок в останній грі регулярного чемпіонату.

Святослав Михайлюк провів свій найрезультативніший матч у сезоні НБА. З українським захисником "Бостон Селтікс" вдома перемогли "Вашингтон Візардс" — 132:122.

Від початку сезону — першого для Михайлюка у "Бостоні" — особистим рекордом для Святослава за результативністю залишалися дев'ять очок. З таким показником він закінчував три матчі, зокрема — передостанню гру з "Нью-Йорком".

Проти "Вашингтона" Михайлюк вдруге в сезоні вийшов у старті "Селтікс". Команда українця вже гарантувала собі перше місце Східної конференції за підсумками регулярного чемпіонату — останній матч не мав для "Бостона" турнірного значення.

Як пройшов матч

• Перші два очки Михайлюк набрав уже на стартовій хвилині поєдинку. Ще за сорок секунд ігрового часу українець вперше поцілив у кошик з-за периметра — три очки.
  • У першій чверті Михайлюк набрав 12 очок, перш ніж його вперше замінили. На майданчик він повернувся в другій 12-хвилинці — і до великої перерви мав уже 15 набраних балів.
  • Два прицільні триочкові Михайлюк додав у третій чверті — 21 очко для українського легіонера. П'ять очок в останні 12 хвилин довели загальний доробок Святослава до 26 балів.
  • Шість із 13 своїх кидків Святослав реалізував з-за периметра. Також українець додав п'ять підбирань та стільки ж результативних передач.

Що означає виступ Михайлюка

• 26 очок — повторення особистого рекорду Святослава в НБА. 26 очок українець також мав у матчі попереднього регулярного чемпіонату між "Шарлотт" і "Торонто".
  • Шість точних триочкових за матч — новий рекорд Михайлюка на рівні НБА. Всього проти "Візардс" українець мав вісім спроб — 75% реалізації.
  • 37:16 хвилини — найбільший ігровий час Михайлюка в НБА від листопада 2021 року.
  • Одразу три гравці "Селтікс" повторили свої особисті рекорди в НБА проти "Візардс": 32 очки набрав американець Пейтон Прітчард, 19 очок — португалець Нееміаш Кета.

Святослав Михайлюк в НБА: що відомо

• 26-річний Михайлюк проводить свій шостий сезон в НБА. До ліги він потрапив за підсумками драфту-2018 — був обраний до ростеру "Лейкерс".
  • У сезоні 2022/23 Святослав оновив особистий рекорд за середньою результативністю — набирав 10.6 очка в 19 матчах після обміну до "Шарлотт Горнетс".
  • Команда Михайлюка вдруге дісталася плей-оф НБА. На цьому рівні українець досі проводив три матчі за "Торонто" в сезоні 2021/22 (0.3 очка).