Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга

"Дуже важливий гравець". Мікель Артета оцінив роль Олександра Зінченка перед заключними матчами сезону

Олександр Зінченко та Мікель Артета. Фото: Stuart MacFarlane/Getty Images

Українець лише нещодавно повернувся до складу після травми.

Головний тренер "Арсенала" Мікель Артета оцінив роль українського півзахисника Олександра Зінченка перед заключними матчами сезону. Іспанський тренер відповів на питання щодо українця перед поєдинком 33-го туру АПЛ проти "Астон Вілли".

Зінченко наприкінці березня повернувся до виступів за "Арсенал". У домашній грі з "Брентфордом" українець вийшов на заміну у другому таймі та провів на полі 12 хвилин.

Після відновлення українець встиг зіграти в п’яти матчах за "Арсенал", однак ще не повернув собі місце в основі: лише у двох матчах вийшов у стартовому складі

Головний тренер лондонського "Арсенала" Мікель Артета прокоментував стан Зінченка, а також відзначив важливість українця для команди та його унікальну гру

"Зінченко — дуже важливий гравець для нас. Гадаю, що він може грати у будь-якому матчі за будь-яких умов та бути самим собою. Це дуже важливо.

Йому було складно [цього сезону], особливо через травми, бо він втрачав стабільність. Однак він повернувся, вже провів кілька матчів, грає все краще і краще", – цитує слова Артети BeanymanSports.

У поточному сезоні Зінченко зіграв у 32 матчах "Арсенала" в усіх турнірах, забив один гол та віддав дві результативні передачі.

Що відомо?

• "Арсенал" Олександра Зінченка продовжує боротьбу в англійській Прем'єр-лізі та Лізі чемпіонів. Наразі "каноніри" посідають 2-ге місце в турнірній таблиці АПЛ. Лондонці втратили першість за підсумками матчу найближчого переслідувача "Манчестер Сіті", який вдома здолав "Лутон" 5:1.
  • Для того, щоб повернути лідерство "Арсенал" має перемоги в наступному матчі "Астон Віллу", яка наразі посідає четверту сходинку турнірної таблиці АПЛ.
  • У Лізі чемпіонів вирішальна зустріч 1/4 фіналу відбудеться проти "Баварії" в середу, 17 квітня, в Мюнхені. Перший поєдинок лондонці зіграли в нічию 2:2.