Святослав Михайлюк вперше за рік вийшов у стартовій п'ятірці на матч НБА та оновив рекорд сезону за ігровим часом

Святослав Михайлюк проводить перший сезон за "Бостон Селтікс". Фото: Michael Dwyer/AP Photos

Як зіграв українець.

Святослав Михайлюк вперше вийшов у стартовому складі "Бостон Селтікс" та оновив особистий рекорд за ігровим часом у сезоні в НБА. Сталось це у поєдинку регулярного чемпіонату проти "Шарлотт Горнетс".

Український захисник підписав контракт з "Бостон Селтікс" влітку 2023 року і з того часу виходив на майданчик по ходу зустрічі. Дотепер найбільше часу на майданчику Михайлюк провів у матчі проти "Детройт Пістонз" – 24 хвилини.

Втім, в ніч на суботу, 13 квітня в матчі проти аутсайдера турнірної таблиці НБА "Горнетс" Михайлюк оновив одразу два особистих досягнення: провів рекордні 34 хвилини у сезоні на паркеті та вперше вийшов у старті за "Селтікс".

Як зіграв Михайлюк?

 • Михайлюк вперше з’явився на майданчику в старті та відіграв майже всю першу 12-хвилинку. Лише на одну хвилину українця замінив партнер по команді.
 • Майже половину другої чверті Михайлюк провів на лаві запасних. Повернувся в гру українець на 6:52 хвилині і одразу зробив триочковий, збільшивши перевагу "Селтікс" до 11 очок. А за 3:38 до кінця другої 12-хвилинки спортсмен зробив підбирання в захисті.
 • Третя чверть видалась для українця найрезультативнішою. Михайлюк реалізував ще один триочковий на початку 12-хвилинки, а за 1:19 до завершення заробив для команди ще два очка за підсумками двох штрафних.
 • Четверту чверть "Бостон" розпочав за рахунку 94:76. І довершив розгром: здобув перемогу з рахунком 131:98.
 • За 34 хвилини на паркеті Михайлюк набрав вісім очок, зробив три підбирання та одне перехоплення м'яча.

Що означає виступ Святослава Михайлюка?

 • Перший вихід у старті українського баскетболіста за "Селтікс". Востаннє ж Михайлюк виходив у стартовій п'ятірці ще у квітні 2023 року за "Шарлотт Горнетс".
 • 34 хвилини — найбільша кількість ігрового часу для Михайлюка у сезоні. Востаннє він грав більше ігрового часу за тих-таки "Горнетс" — 35 хвилин проти "Клівленд Кавальєрс".

У складі "Селтікс" український баскетболіст вже достроково гарантував собі вихід у плей-оф. "Бостон" міцно закріпився на чолі Східної конференції НБА з показником у 63 перемоги — найбільшим серед усіх команд регулярного чемпіонату.

Що відомо?

 • Михайлюк має з "Бостоном" контракт до кінця сезону 2023/24 із гарантованою зарплатою в 1.1 мільйона доларів.
 • "Селтікс" – сьома команда Михайлюка в НБА. Від початку кар'єри в складі "Лос-Анджелес Лейкерс" 2018 року українець також встиг пограти за "Детройт", "Оклагома-Сіті", "Торонто", "Нью-Йорк" і "Шарлотт".
 • У нинішньому сезоні Михайлюк провів за "Селтікс" 40 матчів в НБА.
 • Наступний матч "Бостон" зіграє проти "Вашингтон Візардс" у неділю, 14 квітня.