Збірна України зазнала найбільшої поразки в історії у відборі жіночого Євро з гандболу: турнірна таблиця

Україна — Німеччина. Фото: Uwe Anspach/picture alliance via Getty Images

Після програшу Німеччині "синьо-жовті" розіграють путівку на чемпіонат зі Словаччиною 7 квітня.

Збірна України з гандболу зазнала своєї другої поразки у відборі жіночого Євро-2024. На майданчику в Гайдельбергу "синьо-жовті" поступилися Німеччині — 21:43.

Німкені достроково гарантували собі путівку на Євро завдяки трьом поспіль перемогам на старті відбору. Зокрема, в першому турі команда впоралася з українками — 31:24.

Україна ж після матчу в Німеччині здобула у кваліфікації три перемоги поспіль. До другого протистояння із фаворитками "синьо-жовті" підходили другими в групі й зберігали шанси фінішувати в топ-2.

Не сприяв "синьо-жовтим" результат першого матчу змагального дня в групі. Словаччина вдруге в нинішньому відборі переграла Ізраїль (35:24) й підібралася на відстань двох очок до другого місця.

Як пройшов матч Україна — Німеччина

• Після першого тайму перевагою володіли номінальні гості — 23:11 на користь Німеччини. Три з 11 м'ячів "синьо-жовтих" за перші 30 хвилин закинула розігруюча Каріна Соскида.
  • У другій 30-хвилинці німкені збільшили свою перевагу в рахунку. Матч завершився розгромом у 22 очки — 21:43.
  • Звання найрезультативнішої гандболістки "синьо-жовтих" за підсумками матчу здобула Тамара Смбатян — п'ять голів.

Кваліфікація Євро-2024. 5-й тур

Україна — Німеччина — 21:43 (11:23)

Що означає результат матчу

• -22 — найбільша поразка в історії жіночої збірної України. Досі національна команда не поступалася з різницею в понад 19 голів.
  • Путівку на Євро-2024 розіграють у матчі шостого туру між Україною та Словаччиною. "Синьо-жовтим" на майданчику в Шалі достатньо не програти з різницею у понад п'ять голів.
  • Українки зберігають перевагу над Словаччиною у два очки, а також мають кращу різницю закинутих-пропущених голів. Якщо останній показник буде рівним, на друге місце вийде команда, що закинула більше в очних матчах.