"Україну нищать щодня". Росія обстріляла школу, у якій розпочала кар'єру Ярослава Магучіх

Ярослава Магучіх. Ярослава Магучіх. Фото: "Жорстка атлетика"

Ще один спортивний об'єкт у Дніпрі зазнав руйнування.

Спортивна школа, в якій починала свою спортивну кар’єру українська легкоатлетка Ярослава Магучіх, постраждала внаслідок ракетної атаки на Дніпро. Про удар по спортивній школі легкоатлетка написала на своїй сторінці в Instagram.

За словами Магучіх, будівля була пошкоджена під час навчального дня. Наразі невідомо, чи є внаслідок обстрілу постраждалі, чи загиблі.

"Осколки ворожої ракети влучили в спортшколу Дніпра, де починалася моя спортивна кар’єра, де були встановлені мої перші рекорди. Вся будівля була пошкоджена під час звичайного навчального дня, про постраждалих чи загиблих поки немає жодної інформації.

Я закликаю весь світ, всю Європу звернути увагу на черговий теракт з боку Росії. Україну нищать щодня, щохвилини, і нам потрібна постійна підтримка кожного, хто хоче жити у світі без війни", – написала Ярослава Магучіх.

Український плавець Андрій Говоров теж не лишився осторонь і написав в Instagram про російський обстріл.

"Мою школу щойно бомбили росіяни", – підписав відео з руйнуваннями плавець.

Під час ракетного обстрілу також було пошкоджено майно українського паралімпійця Антона Боля. Він розповів, що під час удару перебував на вулиці з дитиною.

За останню добу це другий випадок пошкодження спортивних об’єктів. Спортивна база "Дніпра-1" зазнала ушкоджень в ніч на 2 квітня внаслідок атаки Росією "шахедами".

У січні 2024 року внаслідок ворожого ракетного обстрілу було пошкоджено київський стадіон "Локомотив". Влітку 2023 року постраждав спорткомплекс, де тренувались плавці збірної України. Також протягом повномасштабного вторгнення було пошкоджено арену "Чемпіон" в Ірпені, стадіон імені Гагаріна в Чернігові, льодову арену в Дружківці серед інших.