Святослав Михайлюк провів свій найдовший матч у сезоні НБА: як зіграв українець

Святослав Михайлюк виконує кидок у матчі проти "Ворріорз". Фото: Steven Senne/AP Photos

Доклався до розгрому "Голден Стейт".

Український захисник "Бостон Селтікс" Святослав Михайлюк провів свій найдовший матч у нинішньому регулярному чемпіонаті НБА. Баскетболіст відіграв 19 хвилин у виграному поєдинку проти "Голден Стейт Ворріорз".

Гра з "Ворріорз" стала для Михайлюка другою поспіль у складі "Бостона". Перед цим українець відіграв чотири хвилини у поєдинку з "Даллас Маверікс" (138:110), не відзначившись набраними очками.

У матчі "Бостон" — "Голден Стейт" команди пішли на велику перерву за рахунку 82:38 на користь господарів, які фактично забезпечили собі перемогу. Завдяки цьому Михайлюк у другій половині зустрічі отримав рекордний ігровий час у сезоні.

Як зіграв Михайлюк

• Михайлюк вперше з'явився на паркеті за 7:16 до кінця третьої чверті, коли перевага "Бостона" складала 51 очко. У цей момент запасні гравці "Селтікс" замінили усю стартову п'ятірку.
  • Михайлюк провів на майданчику решту матчу. До завершення третьої 12-хвилинки він відзначився реалізованим триочковим кидком, одним підбиранням та двома промахами з дальної відстані.
  • У заключній чверті поєдинку Михайлюк додав до свого доробку ще один точний триочковий, а також данк. Окрім того, українець виконав два асисти та три підбирання.
  • У підсумку "Селтікс" розгромили "Голден Стейт" з рахунком 140:88. Статистика Михайлюка: вісім очок (3/8 реалізація, 2/6 триочкові), два асисти, чотири підбирання, одне перехоплення.

Що означає результат матчу

• 19 хвилин на паркеті — особистий рекорд Михайлюка у складі "Бостон Селтікс". Українець проводить у команді дебютний сезон.
  • Вісім набраних очок — другий найкращий результат Михайлюка у сезоні. Рекордним показником захисника залишаються дев'ять балів у січневому поєдинку з "Мілвокі Бакс" (102:135).
  • "Бостон" здобув третю перемогу у сезоні з різницею у 50+ очок та встановив новий рекорд регулярного чемпіонату НБА.

Святослав Михайлюк і "Бостон": що відомо

• У нинішньому сезоні Михайлюк провів за "Селтікс" 26 матчів в НБА. Святослав у середньому набирає 2.8 очка, 1.0 підбирання та 0.5 асиста за гру.
  • "Бостон" здобув 48 перемог в сезоні НБА та очолює Східну конференцію з найкращим показником перемог і поразок серед усіх команд ліги (48-12).
  • Наступний матч "кельти" проведуть у ніч на середу, 6 березня, проти "Клівленд Кавальєрз" на виїзді.