Біатлон: Кубок IBU

Україна посіла 11-те місце у дівочій естафеті на юніорському чемпіонаті світу з біатлону

Олександра Меркушина. Фото: Dmytro Yevenko/biathlon.com.ua

Як виступили українські біатлоністки.

В естонському Отепя продовжується юніорський чемпіонат світу з біатлону. У п'ятницю, 1 березня, відбулась естафетна гонка серед дівчат.

Програму змагального дня 1 березня відкрила естафета серед юнаків. Збірна України посіла у гонці лише 16-те місце, перемогу здобула Норвегія.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор юніорського чемпіонату світу з біатлону. Дивіться наживо усі гонки на сайті та телеканалі Суспільне Спорт.

До складу України на дівочу естафету увійшли Тетяна Тарасюк, Ксенія Приходько та Олександра Меркушина, яка напередодні завоювала "золото" у масстарті-60. "Синьо-жовті" стартували у гонці під четвертим номером.

Як пройшла гонка

• На стартовому відрізку естафети Тетяна Тарасюк використала один додатковий патрон та показала найкращий результат за швидкострільністю, однак завершила свій етап лише на 12-му місці з відставанням від лідерки у майже дві хвилини.
  • Ксенія Приходько також пройшла свій етап без штрафних кіл, при цьому їй знадобилося три запасні патрони у стрільбі. На передачу естафети українка прийшла 14-ю, а відставання від лідерки збільшилось до чотирьох хвилин.
  • Фінішерка збірної України Олександра Меркушина використала два додаткові патрони на другій стрільбі і підняла Україну на 11-те місце за підсумками гонки.
  • Перемогу в естафеті слідом за юнацькою збірною здобула дівоча команда Норвегії. Чемпіонками світу стали Агате Братаген, Анна Тор’юссен та Сільє Берг-Кнутсен.

• 11. Україна (0+6) +4:54.1

Чемпіонат світу продовжиться естафетними гонками серед юніорів та юніорок у суботу, 2 березня. Це будуть заключні старти юніорської першості.