Біатлон: Кубок IBU
Біатлон: Кубок IBU

Жоден з українців не фінішував у заліковій зоні спринту юніорського Кубка IBU з біатлону

Данило Большой. Фото: Instagram Данила Большого

Як пройшла передостання гонка третього етапу сезону.

У польському Якушице стартував останній день третього етапу юніорського Кубка IBU з біатлону. Програму змагань у неділю, 4 лютого, відкрила чоловіча спринтерська гонка.

Перший спринт в Якушице відбувся у суботу, 3 лютого. Найкращий результат серед українських біатлоністів у ньому показав Богдан Борковський — 15-те місце.

У заявку на другий спринт потрапили ті ж сім біатлоністів збірної України, що взяли участь у першому. Однак у підсумку на старт не вийшли Борковський, Степан Кінаш та Іван Стеблина.

Як пройшов спринт

 • Першим гонку у складі України розпочав Сергій Супрун, який припустився двох хиб на вогневих рубежах і показав другий результат серед всіх учасників за швидкострільністю. Супрун йшов 11-м після другої стрільби, однак не фінішував у спринті — причина цього поки невідома.
 • Найкращим за швидкострільністю при цьому став інший українець, Микола Грущак. Однак він заробив три штрафні кола, фінішувавши 61-м.
 • Ще два представники України також закінчили гонку поза заліковою зоною. Данило Большой з чотирма промахами став 70-м, Андрій Мороз не закрив одразу шість мішеней і посів 85-ту сходинку.
 • Переможцем гонки став австрійський біатлоніст Лукас Гаслінгер. Для нього це перша особиста перемога на рівні юніорського Кубка IBU.

Юніорський Кубок IBU. Якушице — чоловічий спринт

 1. Лукас Гаслінгер (Австрія, 1+0) 29:31.4 хвилини
 2. Давід Ноймайр (Австрія, 1+0) +20.2
 3. Беньямін Менц (Німеччина, 1+1) +20.9
 4. Марко Барале (Італія, 0+1) +22.7
 5. Вадим Куралєс (Казахстан, 0+2) +25.0
 6. Енхсайхан Енхбат (Монголія, 0+0) +31.6

...

 • 61. Микола Грущак (Україна, 2+1) +4:51.7
 • 70. Данило Большой (Україна, 0+4) +5:55.2
 • 85. Андрій Мороз (Україна, 1+5) +7:42.6
 • Сергій Супрун (Україна, 1+1) — не фінішував

Третій етап юніорського Кубка IBU в Якушице завершиться жіночою спринтерською гонкою, яка розпочнеться о 15:00 за київським часом.