Богдан Борковський замкнув топ-15 у спринті юніорського Кубка IBU в Якушице: результати українців

. Богдан Борковський. Фото з відкритих джерел

У заліковій зоні фінішували три біатлоністи "синьо-жовтих".

Третій етап сезону юніорського Кубка IBU з біатлону в польському Якушице продовжився чоловічим спринтом. Участь у гонці взяли сім спортсменів збірної України.

Першим стартом юніорського Кубка IBU у 2024 році стала чоловіча індивідуальна гонка. Четверте місце в ній посів Степан Кінаш, у топ-40 також фінішували Богдан Борковський (24-й) та Сергій Супрун (33-й).

Перед першим з двох чоловічих спринтів етапу збірна України повністю зберегла склад з індивідуальної гонки. Спортсмени мали подолати 10 кілометрів дистанції з двома вогневими рубежами.

Як пройшов спринт?

• Богдан Борковський вибігав під шостим стартовим номером і був восьмим найшвидшим біатлоністом серед усіх учасників. На вогневих рубежах українець припустився трьох промахів (двох — на "стійці") і фінішував 15-м — другий поспіль особистий рекорд Богдана на юніорському Кубку IBU.
  • Степан Кінаш, що закрив 19 мішеней в "індивідуалці", у спринті припустився трьох промахів уже на стартовій "лежці" і повертався на дистанцію 59-м. Чиста робота на другому рубежі врешті дозволила біатлоністу піднятися на 27-ме місце.
  • До залікової зони також "заїхав" Сергій Супрун — 38-й результат із двома хибами на "лежці". Вперше в сезоні 20-річний біатлоніст фінішував у топ-40 двох особистих гонок на одному етапі юніорського Кубка IBU.
  • Найкращу стрільбу серед українців у гонці мав 17-річний Іван Стеблина, що проводить дебютний сезон на турнірі. Він був близьким до двох "нулів", але на другому рубежі заробив одне коло штрафу.
  • Свою другу перемогу юніорського Кубка IBU в кар'єрі здобув 18-річний естонець Якоб Кульбін. Він єдиний з топ-10 закрив усі мішені та "привіз" найближчому переслідувачу понад 55 секунд.