Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга

"Занадто ризикована дія". Тренер "Челсі" назвав причину заміни Михайла Мудрика у перерві півфіналу Кубка ліги

Михайло Мудрик. Фото: Zac Goodwin/Getty Images

Що сказав аргентинський наставник.

Тренер "Челсі" Маурісіо Почеттіно назвав причину заміни Михайла Мудрика у перерві півфіналу Кубка англійської ліги проти "Мідлсбро". Наставника лондонців цитує Football London.

Перший поєдинок двоматчевого протистояння у півфіналі Кубка ліги проти "Мідлсбро" Мудрик розпочав у запасі. Українець вийшов на заміну у другому таймі, але не вплинув на рахунок 1:0 на користь суперника.

Натомість матч-відповідь Мудрик розпочав у стартовому складі. У перші 12 хвилин зустрічі Михайло відзначився кількома діями: спочатку здобув для команди кутовий після удару з-за меж штрафного майданчика, а згодом отримав жовту картку за неспортивну поведінку. Наприкінці першої половини зустрічі український вінгер грубо зіграв проти суперника, але головний арбітр матчу Джон Брукс не покарав футболіста.

У перерві поєдинку Мудрика замінили – замість нього вийшов Ноні Мадуеке. У підсумку він забив один із шести голів "Челсі" у матчі, який завершився з рахунком 6:1 та виходом лондонців у фінал.

На післяматчевій пресконференції Маурісіо Почеттіно пояснив, що саме загроза вилучення стала причиною заміни Мудрика у перерві. Натомість наставник "Челсі" зазначив, що у зустрічі проти "Мідлсбро" Михайло не зіграв погано.

"Ні [Мудрик не грав погано]. Якщо ви спостерігали за матчем, то він отримав жовту картку. Спочатку було попередження, а потім була занадто ризикована дія в кінці першого тайму. Мудрик ледь не торкнувся суперника і міг отримати другу [жовту картку], тому ми не хотіли ним ризикувати", – пояснив Почеттіно.

Суперник "Челсі" у фіналі Кубка англійської ліги, який відбудеться 25 лютого, визначиться у протистоянні "Ліверпуль" – "Фулгем" у середу, 24 січня. Перший матч цих команд завершився перемогою ліверпульців з рахунком 2:1.

Михайло Мудрик у "Челсі": що відомо?

• У всіх турнірах нинішнього сезону Мудрик провів 22 матчі за "Челсі", забив чотири голи й віддав одну результативну передачу.
  • У грудні 2023 року Мудрик провів найрезультативніший місяць сезону у "Челсі": два голи та один асист. Однак на початку 2024-го Михайло вперше провів в АПЛ у запасі два матчі поспіль.
  • Наступний матч команда Маурісіо Почеттіно проведе у п'ятницю, 26 січня, проти "Астон Вілли" у 1/16 фіналу Кубка Англії. До виступів у чемпіонаті Англії "Челсі" повернеться у середу, 31 січня, коли зіграє проти "Ліверпуля".