Україна програла Аргентині в заключному матчі основного раунду жіночого ЧС-2023 з гандболу

. Збірна України з гандболу. Фото: ФГУ

Як минув матч за участі українок.

Жіноча збірна України з гандболу завершила виступи в основному раунді чемпіонату світу. В останньому матчі українки поступилися Аргентині з рахунком 20:25.

Поєдинок проти Аргентини збірна України проводила без шансів на вихід з групи. За підсумками першого раунду основного етапу ЧС-2023 українські гандболістки достроково припинили боротьбу за плей-оф світової першості.

Ба більше, матч з Аргентиною "синьо-жовті" проводили на тлі поразки від Нідерландів у попередньому матчі з рахунком 21:40. Цей результат став повторенням найбільшої поразки в історії.

Як минув матч за участі України?

• На старті матчу аргентинки здобули перевагу в два голи та провели перший тайм з ініціативою. У другій половині тайму Аргентина мала перевагу в п'ять голів, але на перерву команда пішла з відривом у два результативні кидки – 13:11.
  • У другому таймі відставання "синьо-жовтих" збільшилося: підопічні Віталія Андронова у другій половині пропустили 23 голи, на які відповіли 17 результативними кидками. У підсумку фінальна сирена зафіксувала поразку України з рахунком 20:25.
  • Найрезультативнішою гандболісткою у складі України стала ліва крайня "Галичанки" Марина Коновалова — шість результативних кидків. Ще три голи додала Юлія Андрійчук.

ЧС-2023. Основний раунд. Третій тур

Аргентина – Україна — 25:20 (13:11)

Українки після поразки від Аргентини залишилася на останньому місці. Остаточно таблиця групи сформується після решти матчів третього туру.

Четверта група. Турнірна таблиця

1. Нідерланди — 8 очок (4 матчі), +55 (різниця голів)
  2. Іспанія — 6 (4), +13
  3. Чехія — 6 (4), +11
  4. Бразилія — 4 (4), +19
  5. Аргентина — 2 (5), -40
  6. Україна — 0 (5), -58

Чемпіонат світу з гандболу: що відомо?

• Жіноча збірна України вперше за 14 років відібралася до фінальної частини чемпіонату світу з гандболу. Загалом національна команда увосьме грає на світовій першості, де найбільшим успіхом команди стало четверте місце 2003 року.
  • Чинними переможницями чемпіонату світу з гандболу є збірна Норвегії, яка загалом чотири рази виграла в турнірі.
  • ЧС-2023 з гандболу в Данії, Норвегії та Швеції триватиме до 17 грудня.