Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу

Українці не потрапили до залікової зони чоловічої гонки переслідування Кубка світу з біатлону в Естерсунді: результат

Антон Дудченко. Фото: Getty Images

Результати останньої гонки першого етапу.

В Естерсунді завершився перший етап Кубка світу з біатлону. Останньою гонкою став чоловічий персьют, де взяли участь два українці — Антон Дудченко та Богдан Цимбал.

Перед чоловічою гонкою переслідування в Естерсунді минула жіноча. Переможницею у ній стала француженка Лу Жанмонно, яка зробила "дубль" після перемоги у спринті. Тоді як єдина представниця України — Анастасія Меркушина — посіла 41-ше місце.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Як минула чоловіча гонка переслідування в Естерсунді?

 • У порівнянні з жіночим персьютом, де не бігли гонку одразу 11 біатлоністок, на старт чоловічого не вийшли лише два спортсмени. Антон Дудченко та Богдан Цимбал мали стартувати відповідно до свого фінішу у спринті — 38-им та 53-им.
 • Першу половину дистанції без хиб не зміг пройти Дудченко: одне коло штрафу на першому рубежі та ще два — на другому. Цимбал ж після двох хиб на першій стрільбі не закрив ще одну мішень на другій. З цими результатами обидва біатлоністи йшли за межами топ-50 — на 51-му та 52-му місці відповідно.
 • Проміжним лідером після перших двох вогневих рубежів йшов німець Філіп Наврат — переможець спринту закрив усі 10 мішеней та мав перевагу у 47 секунд перед третьою стрільбою. Однак уже на першій "стійці" німецький біатлоніст схибив, хоча й втримав лідерство з перевагою у 16.8 секунд над шведом Себастьяном Самуельссоном.
 • Дудченко на третій стрільбі зміг відпрацювати чисто та піднятися на 46-те місце. Цимбал ще зробив одну хибу та залишив штрафне коло 53-им.
 • На останній стрільбі Дудченко теж зробив "нуль" і вийшов на 41-ше місце, зберігаючи шанси на фініш у заліковій зоні. І хоча на останньому колі зміг піднятися на 40-ве місце, зрештою, втратив місце у топ-40.
 • Щодо Богдана Цимбала, то він не зміг закінчити гонку без хиб на вогневих рубежах — ще одне коло штрафу на останній стрільбі. І не зміг увійти у топ-50.
 • Переможцем гонки переслідування став Себастьян Самуельссон, який попри хибу на останній стрільбі зміг випередити німця Філіпа Наврата. Топ-3 замкнув норвежець Ветле Шостад Крістіансен.

Кубок світу (Естерсунд). Чоловіча гонка переслідування

 1. Себастьян Самуельссон (Швеція, 1+1+0+1) 31:38.4
 2. Філіп Наврат (Німеччина, 0+0+1+1) +5.1
 3. Ветле Шостад Крістіансен (Норвегія, 0+0+1+0) +7.2
 4. Тарьєй Бьо (Норвегія, 0+0+0+1) +29.6
 5. Ендре Стрьомсгейм (Норвегія, 1+0+1+0) +38.2
 6. Мартін Понсілуома (Швеція, 1+0+1+0) +42.5

...

 • 41. Антон Дудченко (Україна, 1+2+0+0) +3:48.1
 • 54. Богдан Цимбал (Україна, 2+1+1+1) +6:06.4