Український захисник Чеберко став переможцем Східної конференції та вийшов у фінал Кубка МЛС у складі "Коламбус Крю"

Євген Чеберко. Фото: AP Photos

Як виступає українець у плей-оф турніру.

Український захисник Євген Чеберко став переможцем Східної конференції та вийшов у фінал Кубка МЛС у складі "Коламбус Крю". Сталося це після перемоги в овертаймі над "Цинциннаті" з рахунком 3:2.

Чеберко перейшов до "Коламбус Крю" на початку липня 2023 року з "Осієка". Трансферу українця до команди МЛС передувало відсторонення Євгена від роботи у хорватській команді через вимогу гравця продати його.

Перший сезон в американській команді Чеберко проводить у статусі гравця ротації. З моменту підписання українського захисника "Коламбус Крю" провели 22 матчі, Євген взяв участь в 10 з них та тричі вийшов у старті.

Як Чеберко та "Коламбус Крю" вийшли у фінал МЛС?

• У регулярному чемпіонаті МСЛ "Коламбус Крю" посіли третє місце на Сході. Команда українця набрала 57 очок у 34 матчах.
  • Чеберко у регулярному чемпіонаті 11 разів потрапляв до заявки команди: двічі розпочав матч у старті та чотири рази вийшов на заміну. Результативними діями не відзначився.
  • На шляху до фіналу конференції "Коламбус Крю" обіграли у серії до двох перемог "Атланту Юнайтед" (2:0, 2:4 та 4:2) та пройшли "Орландо" (2:0). У фіналі Східної конференції команда українця в овертаймі обіграла переможця регулярного сезону – "Цинциннаті" (3:2).
  • У плей-оф МЛС Чеберко зіграв у двох поєдинках. Спочатку українець вийшов на заміну проти "Орландо" та зіграв 15 хвилин. Згодом Євген провів увесь овертайм у зустрічі з "Цинциннаті", під час якого "Коламбус Крю" забили вирішальний гол на 115-й хвилині – відзначився Крістіан Рамірес.

У вирішальному матчі плей-оф МЛС команда Чеберка зіграє проти чинних чемпіонів ліги – ФК "Лос-Анджелеса". Поєдинок за титул відбудеться у суботу, 9 грудня, о 23:00 за київським часом.

МЛС у сезоні 2023/24: що відомо

• У нинішньому сезоні МЛС виступали два українські футболісти, власне, Чеберко, а також Сергій Кривцов.
  • Кривцов у складі "Інтер Маямі", за який з літа грає Ліонель Мессі, достроково втратив шанси на вихід у плей-оф МЛС та посів з командою 13-е місце.
  • Також у США у нинішньому сезоні виступав український півзахисник Денис Костишин, який у листопаді покинув "Ель-Пасо Локомотив" з другого дивізіону.