Біатлон: Кубок IBU

Дві українки — в заліковій зоні першого спринту Кубка IBU з біатлону: результат

. Юлія Городна. Фото: Biathlon.com.ua / Pavlo Zarovetskiy

Як пройшла гонка в Контіолахті.

У фінському Контіолахті продовжується перший етап Кубка IBU з біатлону. У суботу, 2 грудня, відбулась перша спринтерська гонка сезону серед жінок.

Як і на індивідуальну гонку, Україна заявила на старт чотирьох біатлоністок. До Олександри Меркушиної та Юлії Городної приєдналися дві дебютантки Кубка IBU у цьому сезоні — Олена Городна та Ксенія Приходько, що провели попередній сезон на Юніорському кубку.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка IBU з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Олександра Меркушина розпочала спринт у першій стартовій групі під сьомим номером. Олена Городна потрапила у другу групу (40-й номер), Юлія Городна — у третю (54), Ксенія Приходько стартувала останньою серед українок (95).

Як виступили українки

• Першою серед українок фінішу дісталась Олександра Меркушина. Вже на першому вогневому рубежі вона заробила три штрафні кола, у підсумку закінчивши гонку на 53-му місці. При цьому Меркушина стала найкращою за швидкострільністю у гонці (44,2 сек).
  • Олена Городна, як і Меркушина, закрила всі мішені на "стійці", однак припустилась двох хиб на "лежці" і фінішувала 32-ю.
  • Найкращу стрільбу серед українок показала Юлія Городна. Вона заробила лише одне штрафне коло і посіла 40-ве місце. Городна посіла друге місце за швидкострільністю (52,7 сек).
  • Натомість Ксенія Приходько припустилася двох хиб на першому вогневому рубежі, однак чисто відпрацювала на "стійці", закінчивши гонку 62-ю.
  • Перемогу у гонці здобула норвезька біатлоністка Емілі Калькенберг. У топ-3 фінішували Сара Андерссон із Швеції і Осеан Мішелон із Франції.