Микола Кухаревич забив дебютний м'яч у складі "Свонсі". Це перший "український" гол за 19 років у Чемпіоншипі

. Микола Кухаревич. Фото: Getty Images

Українець забив після виходу на заміну.

Микола Кухаревич забив дебютний гол за валлійський "Свонсі". Український форвард відзначився у матчі дев'ятого туру Чемпіоншипа проти "Міллволла".

Кухаревич приєднався до "Свонсі" на початку серпня, уклавши контракт на три роки. У перших шести матчах за валлійську команду 22-річний нападник сумарно відіграв лише 89 хвилин, жодного разу не потрапивши у стартовий склад.

У попередньому матчі проти "Шеффілд Венсдей" (3:0) Кухаревич взагалі не з'явився на полі. Гру з "Міллволлом" українець теж розпочав в запасі, але зумів проявити себе після виходу на заміну.

Перший гол Кухаревича в Англії: деталі

• Після першого тайму "Свонсі" вигравав з рахунком 1:0 завдяки голу нападника Джамала Лоу з пенальті.
  • Кухаревич з'явився на полі після перерви, замінивши форварда Джеррі Єйтса.
  • На 57-й хвилині "Свонсі" подвоїв рахунок: відзначився півзахисник Метт Граймс.
  • На 79-й хвилині дебютний гол в Англії забив Кухаревич: українець головою відправив м'яч у ворота після подачі Джоша Кі.

• Це перший гол українського футболіста у Чемпіоншипі з листопада 2004 року. Тоді Сергій Ребров відзначився забитим м'ячем за "Вест Гем" у матчі з "Вотфордом".
  • У підсумку "Свонсі" переміг з рахунком 3:0, здобувши другу поспіль та другу загалом перемогу у поточному сезоні Чемпіоншипа.

Кухаревич у "Свонсі": що відомо

• "Лебеді" — четвертий закордонний клуб у кар'єрі українця. Також він грав за шотландський "Гіберніан" (5 голів), бельгійський "Левен" і французький "Труа" (в обох командах — без результативних дій).
  • Наступний матч "Свонсі" проведе 4 жовтня проти "Норвіча" у Чемпіоншипі. "Лебеді" посідають 19-те місце в таблиці після дев'яти матчів.
  • За нову команду Кухаревич виступає під 19-м номером. Трирічний контракт українця передбачає можливість продовження ще й на четвертий сезон.