Тайсон Ф'юрі отримає дев'ятизначну суму гонорару за бій з Олександром Усиком: що розповів промоутер

Тайсон Ф'юрі. Фото: Boxing Scene

Взимку два чинні чемпіони світу проведуть бій за всі чотири титули.

Олександр Усик та Тайсон Ф'юрі офіційно уклали контракти про проведення очного бою за звання абсолютного чемпіона світу. Очікується, що поєдинок відбудеться взимку в Саудівській Аравії.

Сторони Усика та Ф'юрі вели переговори щодо бою на початку року, але не змогли погодити розподіл гонорару в разі проведення реваншу. Відтоді боксери організували собі інші поєдинки: Усик — з Даніелем Дюбуа, Ф'юрі — із зіркою змішаних єдиноборств Франсісом Нганну.

Натомість, як пояснив Суспільне Спорт промоутер українця Олександр Красюк, цього разу команди боксерів не погоджували жодного розподілу. "Кожен уклав свій контракт із організаторами", — розповів Красюк, але не назвав суму, яку отримає за бій Олександр Усик.

Не розкривається й гонорар на бій Тайсона Ф'юрі. Водночас промоутер британця Боб Арум зізнався, що за зустріч з Усиком чинний чемпіон WBC отримає щонайменше дев'ятизначну суму.

"Якби ви сказали Тайсону Ф'юрі, що він заробить 100 мільйонів доларів, він би дуже розлютився. Він вважає — і гадаю, він правий, — що заробить значно більше", — розповів Арум для каналу Fight Hub TV.

Що ж до точної дати бою, вона визначиться не раніше, ніж Ф'юрі проведе свій наступний поєдинок — 28 жовтня проти Нганну в саудівському Ер-Ріяді.

"Тайсон має владнати справи 28 жовтня, коли битиметься з Нганну. І тоді ми розпочнемо [підготовку до] бою за абсолютного чемпіона світу".

"Звісно, дату не оголосять раніше 28 жовтня — що тоді станеться, якщо Ф'юрі [в поєдинку проти Нганну] поб'ють або він пошкодить руку? Та коли цей бій мине, тоді буде оголошено про дату. Наскільки мені відомо, поєдинок [Усик — Ф'юрі] проведуть у тій самій арені, що й Ф'юрі — Нганну".

Раніше Ф'юрі розповів у інтерв'ю, що готувий боксувати з Усиком лише за великий гонорар.

"Чому б мені хотілося битися з Усиком без грошей? Він абсолютно невиразний та потворний, з проміжком у зубах. Удвічі менший за розміром. Він отримає з цього все, а я — нічого", — пояснював англієць для TNT Sports.

Олександр Усик — Тайсон Ф'юрі: що відомо про бій

  • Переможець стане першим абсолютним чемпіоном, що об'єднає одразу чотири основних титули у гевівейті.
  • За словами промоутера Френка Воррена, бій відбудеться незалежно від результатів імовірної апеляції Даніеля Дюбуа, останнього суперника Усика у серпні.
  • Усик перед очним поєдинком з Ф'юрі відвідає бій британця проти Нганну. Хоча той проходитиме за правилами боксу, свій титул чемпіона WBC Тайсон не захищатиме.