"Нічого з бою не отримаю". Тайсон Ф'юрі готовий "без проблем нокаутувати" Олександра Усика за великі гроші

Тайсон Ф'юрі. Фото: AP Photos

Як оцінив імовірність очного поєдинку чемпіон світу за версією WBC.

Тайсон Ф'юрі прокоментував імовірність проведення його поєдинку з Олександром Усиком за звання абсолютного чемпіона світу з боксу в надважкій вазі. Перспективу такого бою англієць оцінив у новому інтерв'ю для TNT Sports.

Сторони Ф'юрі та Усика вели переговори щодо організації бою, але від початку року не дійшли згоди й перемкнулися на інші поєдинки. Українець нокаутом переміг Даніеля Дюбуа та відстояв пояси WBA, WBO та IBF; Ф'юрі ж у жовтні організовує бій із зіркою змішаних єдиноборств Франсісом Нганну за правилами боксу.

Раніше промоутер Усика Олександр Красюк назвав своїм "обов'язком" організацію бою за абсолютного чемпіона. Публічно підтримали проведення бою і у Всесвітній боксерській раді (WBC), титул якої належить Ф'юрі.

Натомість британець заявив у інтерв'ю, що готовий боксувати з Усиком лише за великі гроші.

"Чому б мені хотілося битися з Усиком без грошей? Він абсолютно невиразний та потворний, з проміжком у зубах. Двічі менший за мене розміром. Він отримає з цього все, а я — нічого".

"Якщо я переможу, [всі скажуть]: «Ну, він побив середньоваговика». Якщо виграє він, то переможе легендарного Тайсона Ф'юрі, а [я не отримаю] за це жодних грошей".

Водночас британець нагадав, що був близький до організації зустрічі з Усиком у Лондоні. Та звинуватив сторону українця у відмові битися через фінансові умови.

"Йому пропонували боксувати на «Вемблі» — він відмовився. Втік, бо шукав більше грошей. Я розумію, що всі хочуть якомога більше грошей. Це боротьба за приз, ми всі хочемо найбільший гонорар. Хоча люди й кажуть, що все полягає в поясах або спадщині, — ні. Справа у грошах".

"Я пропонував йому 30 відсотків від величезної суми. Вони сказали: «Ні, хочемо більше». З якого дива ви хочете більше? Я суперзірка, а ти ніхто. І якщо бій відбудеться, я без проблем його нокаутую".

Що відомо

  • Бій Ф'юрі з колишнім чемпіоном UFC Нганну відбудеться 28 жовтня в Саудівській Аравії. Пояс чемпіона WBC на кону не стоятиме.
  • Усик та Ф'юрі залишаються непереможеними на професійному ринзі. Лише одного разу британець звів поєдинок до нічиєї — проти Діонтея Вайлдера в грудні 2018 року.
  • На Усика в майбутньому може очікувати інший бій з обов'язковим претендентом — хорватом Філіпом Хрговичем, якого готова висунути на поєдинок Міжнародна боксерська федерація (IBF).