Олександр Усик — Даніель Дюбуа: опубліковані суддівські записки чемпіонського поєдинку у надважкій вазі

Олександр Усик. Фото: Getty Images

Як судді оцінили перебіг титульного бою у Вроцлаві.

Олександр Усик захистив чемпіонські пояси у надважкій вазі у поєдинку проти британця Даніеля Дюбуа. Українець здолав суперника нокаутом у дев'ятому раунді та зберіг титули WBA, WBO, IBF, IBO та The Ring.

У поєдинку з Дюбуа український боксер здобув першу перемогу нокаутом у гевівейті. Дотепер на цьому рівні Усик достроково перемогав у 2019 році, але тоді від продовження матчу відмовилася команда суперника Чезза Візерспуна.

  • Згідно записок суддів, опублікованих після бою, Олександр Усик домінував над суперником впродовж всієї дистанції матчу. Лише в одному з раундів судді віддали перевагу Дюбуа: британець роздільним рішенням виграв четверту 3-хвилинку.
  • Два раунди (другий та п'ятий) судді матчу роздільно віддали Усику. Решту шість – виграв чинний чемпіон світу у гевівейті. Відтак, за підсумками дев'яти раундів український боксер упевнено переміг суперника в контексті суддівських оцінок.
Скриншот сторінки журналіста Dan Rafael у Twitter.

Підсумкові оцінки суддів матчу Усик - Дюбуа (дев'ять раундів)

  • Стенлі Хрістодолу (Південна Африка): 78–73 (перемога Усика)
  • Лешек Янков‘як (Польща): 79-72 (перемога Усика)
  • Павел Кардині (Польща): 79-72 (перемога Усика)

Попри дострокову перемогу промоутер Даніеля Дюбуа Френк Воррен заявив після матчу, що команда британця оскаржуватиме результат бою проти Усика та вимагатиме проведення ще одного поєдинку між суперниками. Напередодні поєдинку Воррен розповідав, що угода не передбачає реваншу, адже є обов'язковим захистом чемпіонських поясів.

Олександр Усик у гевівейті: що відомо

  • Усик – один з двох чинних чемпіонів світу у надважкій вазі. Українець володіє основними титулами WBO, WBA та IBF, ще один пояс у Тайсона Ф'юрі, чемпіона світу за версією WBC.
  • Олександр Усик залишається третім в історії України чемпіоном світу у гевівейті. Раніше пояси здобували Віталій та Володимир Кличко.
  • Олександр продовжує претендувати на звання першого в історії гевівейту абсолютного чемпіона світу. Востаннє цим званням володів Леннокс Льюїс у період 1999-2000 років, але з моменту введення чотирьох основних організацій у надважкій вазі не було боксера, який би володів усіма основними титулами.