Шевченко та Зінченко організують благодійний матч у Лондоні для збору коштів на відбудову ліцею на Чернігівщині

ФОТО: Телеграм-канал Володимира Зеленського

Матч відбудеться на стадіоні "Челсі", за який виступав Андрій Шевченко.

Амбасадори фандрейзингової платформи UNITED24 український тренер Андрій Шевченко та футболіст Олександр Зінченко організують благодійний футбольний матч Game4Ukraine у Лондоні. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму Telegram-каналі.

Гра має відбутися у суботу, 5 серпня, у Лондоні на стадіоні "Стемфорд Бридж", домашній арені "Челсі". Під час благодійного матчу збиратимуть кошти для відбудови Михайло-Коцюбинського ліцею на Чернігівщині, зруйнованого окупантами в березні 2022 року.

Андрій Шевченко та Олександр Зінченко у рамках цього матчу стануть капітанами синьої та жовтої команд. А брати участь у матчі будуть як теперішні футболісти, так і відомі гравці минулого.

"Вітаю Олександра Зінченка в команді амбасадорів UNITED24 й підтримую ініціативу Game4Ukraine на стадіоні Стемфорд Бридж. Це можливість для світової футбольної спільноти об’єднатися, продемонструвати свою солідарність і допомогти Україні, допомогти нашим дітям повернутися за шкільні парти, а також знову привернути увагу всієї світової спільноти до війни", — йдеться у повідомленні Зеленського.

Михайло-Коцюбинський ліцей був обстріляний російськими військами 4 березня 2022 року. Ракета пройшла крізь другий і перший поверхи. Дах зруйнований майже на 90 %, половина вікон вибита, повністю знищені кабінети інформатики, фізики, хімії, захисту України та підсобні приміщення. Інше влучання було по спортивному майданчику.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.