Марта Костюк вилетіла з Ролан Гаррос: поразка від другої ракетки світу у першому раунді

Марта Костюк. Фото: Jimmie48

Другий рік поспіль Марта вибула в першому раунді.

20-річна українська тенісистка Марта Костюк не змогла подолати стартовий раунд турніру Великого Шолому у Франції, Ролан Гаррос. У першому матчі на турнірі друга ракетка України програла другій ракетці світу, Аріні Сабалєнка, яка виступає у нейтральному статусі.

Це була друга очна зустріч у кар'єрі між Мартою та Аріною: першу, у 2022 році, виграла білоруска. Матч у Парижі теж завершився на її користь.

Перед грою білоруска та українка обмінялися коментарями у ЗМІ. Аріна Сабалєнка заявила, що Марта її "ненавидить". На що Костюк відповіла, що лише "не поважає" суперницю через її поїздки до Росії.

Костюк стала першою українкою, яка розпочала виступ на Ролан Гаррос-2023. І відповідно першою, яка вибула з турніру. В основній сітці грають ще п'ять українських тенісисток.

Костюк – Сабалєнка: як пройшов матч Ролан Гаррос

  • Перший брейк у матчі зробила Костюк: взяла "під нуль" подачу суперниці за рахунку 2:2 і вийшла уперед 3:2.
  • Однак наступні чотири гейми у першому сеті виграла Сабалєнка – 6:3 на її користь у першій партії.
  • На старті другого сету Марта програла дві свої подачі та відпустила суперницю у відрив – 1:5. Сабалєнка вийшла подавати на матч за рахунку 5:2, у Костюк було два брейкпоїнти, але вона їх не реалізувала – 6:2 у другому сеті.
  • Після брейку Костюк (3:2 у першому сеті), українка виграла лише два гейми до кінця гри, а Сабалєнка – десять.
  • Марта другий рік поспіль вибуває у першому раунді Ролан Гаррос в одиночному розряді. Тогоріч вона програла Майяр Шериф з Єгипту.

Ролан Гаррос, перший раунд

  • Аріна Сабалєнка (-, 2) – Марта Костюк (Україна) 2:0 (6:3, 6:2)