"Це ненормально". Ребров заявив, що не даватиме коментарі про роботу в збірній Україні до закінчення угоди в "Аль-Айні"

ФК "Аль-Айн"

Усе - через постійні спекуляції на цю тему.

Тренер Сергій Ребров, що працює в клубі "Аль-Айн" з ОАЕ, дав емоційну заяву щодо можливості роботи у збірній Україні. 48-річний фахівець наголосив, що більше не обговорюватиме це питання до закінчення контракту з "Аль-Айном", про що розповів у коментарі Telegram-каналу "Бомбардир".

Ребров є головним претендентом на посаду тренера збірної України. У березні Українська асоціація футболу повідомила про перемовини з наставником, запропонувавши йому контракт за схемою "2+2".

Сам Ребров неодноразово заявляв про бажання працювати зі збірною України. Однак офіційно контракт з тренером ще не підписаний: український фахівець продовжує роботу в ОАЕ з "Аль-Айном".

У квітні журналіст з ОАЕ Мохаммед Хамад на тлі інформації щодо можливого продовження кар'єри Ребровим у збірній Україні заявив на своїй сторінці у Twitter, що насправді тренер надалі працюватиме в "Аль-Айні". А згодом і сам Ребров, відповідаючи на питання іншого місцевого журналіста щодо подальшої співпраці з клубом із ОАЕ, сказав, що "на все воля божа".

В інтерв'ю Telegram-каналу "Бомбардир" Ребров вирішив відреагувати на всі "спекуляції" щодо свого подальшого майбутнього. Український тренер не дав відповіді щодо своїх подальших планів та відзначив: не коментуватиме цю тему до закінчення свого контракту з "Аль-Айном".

"Занадто багато розмов на цю тему. По-перше, я хотів би поставити питання журналістики. Яка ціль журналістики? Що журналісти хочуть досягнути своїми заявами? Я вважаю, що ціль журналістики – гарно описати якісь події або передбачити їх. Зараз, наскільки я бачу, ціль багатьох журналістів зробити якусь сенсацію на чиємусь імені (нині на моєму), і цю тему розкручувати постійно, щоб привернути увагу до себе і, напевно, дати якийсь негатив моєму імені. Бо я нічого не коментую. Те, що зараз відбувається в українському медіа-просторі навколо мого імені та національної збірної, вважаю, що це ненормально", - сказав Ребров.

"До завершення свого нинішнього контракту з клубом я більше не буду говорити на цю тему. Я поважаю свій контракт і клуб, у якому працюю. Зараз «Аль-Айн» – єдина команда в ОАЕ, яка змагається в трьох турнірах – два Кубки, і ми боремося за чемпіонство. Я не знаю, що в нас з цього вийде. Але впевнений, що ми боротимемося до кінця і будемо намагатися максимально вдало виступати в усіх турнірах. І в цій ситуації я хочу максимально зосередитися на своїй команді. І я не збираюся нічого коментувати, ніякі публікації. Бо зараз, якщо Ребров щось не прокоментував, то в нього є щось за спиною. Вважають, що я щось приховую", - додав тренер.

Ребров також відзначив, що коментувати ситуацію щодо подальшого майбутнього мають представники УАФ. І хоча тренер не відмовляється від бажання очолити збірну України, хоче спершу допрацювати контракт з "Аль-Айном".

"Ще раз, я поважаю свою команду, свою роботу, ще більше я поважаю національну збірну своєї України. Але це питання не до мене, а до асоціації. Я вважаю, що це повинні коментувати не журналісти, а представники УАФ. А не адресувати це все до мене. Бо зараз складається враження, що всіх уже Ребров дістав. А я сиджу тут, спокійно працюю і взагалі нічого про це не знаю, коли мені телефонують мої друзі і кажуть: «Слухай, те, що відбувається в Україні, це не нормально».

Тому зараз я хотів би ще раз прокоментувати ту ситуацію, яка є, і ще раз сказати: я ніколи не відмовлявся працювати зі збірною України. Особливо в тій ситуації, у якій перебуває наша країна. Але я хочу, щоб всі поважали мене і мій контракт з «Аль-Айном», дали мені допрацювати, і тоді я прийму рішення".

Збірна України з футболу та Сергій Ребров: що відомо

  • Розпочала відбір на Євро-2024 під керівництвом Руслана Ротаня - тренера молодіжної збірної України. У першому поєдинку українці поступилися Англії з рахунком 0:2.
  • Наступні матчі у відборі на чемпіонат Європи-2024 збірна України проведе 16 та 19 червня - проти Північної Македонії та Мальти. "Домашній" поєдинок проти мальтійців Україна проведе у словацькій Трнаві.
Читайте також: Збірна України з футболу визначилася з місцем проведення першого домашнього матчу відбору Євро-2024
  • Ребров проводить другий сезон у статусі тренера "Аль-Айна". У першому він здобув з командою перемогу у чемпіонаті та Кубку країни, у другому - веде боротьбу за три трофеї: чемпіонат та Кубок ОАЕ, а також Кубок президента.
  • Контракт Сергія Реброва з "Аль-Айном" спливає у червні 2023 року. Водночас, точну дату завершення угоди клуб із ОАЕ не називав.