У боях на Харківщині загинув віцечемпіон Європи й чемпіон України зі спортивного орієнтування Олег Ленюк

. ФСОУ

Спортсменові було 23 роки.

У російсько-українській війні загинув ще один український спортсмен. У боях під Харковом 15 травня було вбито члена збірної зі спортивного орієнтування Олега Ленюка. Про це повідомляє Федерація спортивного орієнтування України.

"За словами побратимів, він був сумлінним бійцем, чесним та надійним побратимом. На війні проявляв себе як мужній та витривалий воїн", – пишуть про Ленюка у ФСОУ.

Ленюк був майстром спорту України, багаторазовим чемпіоном національної першості та срібним призером чемпіонату Європи з рогейну – різновиду спортивного орієнтування. Його батько, також Олег Ленюк, теж займався спортивним орієнтуванням і брав участь у змаганнях серед ветеранів.

У 2022 році Олег Ленюк-молодший став випускником кафедри математичних проблем управління й кібернетики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, де отримав диплом магістра.

Читайте також: На Херсонщині загинув призер Євро з кульової стрільби Іван Бідняк. Йому було 36 років

Що відомо

  • Згідно даних проєкту "Янголи спорту" Спортивного комітету України, з початку повномасштабної війни Росії проти України 24 лютого загинули вже понад 40 українських спортсменів.
  • У Маріуполі внаслідок обстрілу РФ загинув колишній боксер та суддя Олексій Купирєв.
  • Від снарядів російської армії в Маріуполі загинула 14-річна важкоатлетка Аліна Перегудова.
Читайте також: Вторгнення Росії в Україну, день 86. Текстовий онлайн