Дитячу мобільну гру "Рятівничок", яка розповідає про правила пожежної безпеки, створили у Рівному. Розробили застосунок Державна служба з надзвичайних ситуацій, ігрова студія FUGAS, геймдев-студія ZAGRAVA та Рівненський фаховий коледж інформаційних технологій. За словами автора ідеї Євгенія Білотіла, гра розрахована на дітей від шести до 12 років. Її можна звантажити на iOS та Android.
Про створення дитячого застосунку дізнавалося Суспільне.
Михайло тестував гру "Рятівничок" на своєму смартфоні. Цей застосунок, який навчає дітей від шести до 12 років правилам пожежної безпеки, створили у Рівному. За сюжетом гри, діти в ролі пожежників ліквідують займання, евакуюють людей з будівель та надають їм першу домедичну допомогу.
"Якщо ти в лісі, не можна палити траву і залишати багаття непогашеним. По-перше, бо може ліс згоріти. По-друге, вітер може перенести його на місто і все запалити, а потім землі не буде", — поділився Михайло.
Автор застосунку — психолог служби порятунку Євгеній Білотіл. З його слів, він вигадав ідею гри, аби діти більш відповідально поводилися з вогнем.
"Це було логічне продовження роботи, яка була пророблена до цього: створення серій мультфільмів, серії коміксів. Далі логічним було створення навчального додатка або гри "Рятівничок". Якщо ми виховаємо здорове покоління дітей, які будуть свідомо ставитися до безпеки в побуті, в екосистемах, до пожежної безпеки, тоді, я вважаю, це буде велике досягнення", — зазначив Євгеній Білотіл.
Додаток створили дві рівненські компанії, які займаються розробкою ігор.
"Якщо завдяки цьому додатку вдасться врятувати хоча б одне життя, то всі наші зусилля протягом півтора року були не марними", — розповів співрозробник гри Олексій Михасюк.
Співробітник гри Михайло Бойко розповів про перших тестувальників гри "Рятівничок":
"В нашого головного художника Олександра є троє дітей. Вони були першими тестувальниками цієї гри. Власне на них ми й орієнтувалися. Якщо їм подобалося, ми рухались далі".
Гра "Рятівничок" доступна для усіх користувачів смартфонів.
Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook