"Українська весна": у Дубенському замку на Рівненщині презентували картини та світлини митців з України

У Дубенському замку презентували результати пленеру . Суспільне Рівне

Фоторезультати мистецького пленеру "Українська весна" презентували 14 червня у Дубенському замку на Рівненщині. Фотографи та художники з різних областей України з 16 по 19 травня працювали у Дубні, Кременці та на території Тараканівського форту. Згодом роботи пленеру експонуватимуть і в Києві.

Про результати пленеру розповів Суспільному організатор та учасник заходу Олександр Харват.

Мистецький пленер "Українська весна" тривав з 16 по 19 травня. За цей час митці побували на локаціях Дубенського району та КременецькогоТернопільська область, що й відобразили в своїх роботах.

"Враження від пленеру дуже хороші. Я запрошував на нього художників, які вміють швидко працювати і в незвичних умовах. Я задоволений результатом. Написали майже п'ять десятків картин, з яких тридцять лишили заповіднику", — прокоментував Олександр Харват.

Картини у заповіднику виставили 19 травня, а 14 червня презентували фотороботи киянина Бориса Андресюка та рівнянина Олександра Харвата:

"41 фотографію експонували і орієнтовно дві сотні показали в електронному форматі. Їх всі ми подарували заповіднику".

Після того, як роботи декілька тижнів побудуть у палаці князів Любомирських, їх планують виставити у Києво-Печерській лаврі.

Справа - організатор та учасник пленеру Олександр Харват.

На фото - учасники пленеру.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook