Обіцяв вплинути на членів виконкому: на хабарі викрили посадовця однієї з громад Рівненщини

Викрили посадовця на хабарі. Поліція в Рівненській області

На хабарі викрили керівника відділу містобудування та архітектури однієї із громад Рівненщини. За даними слідства, чоловік отримав чотири тисячі доларів. За це він пообіцяв вплинути на рішення сесії щодо затвердження детального плану території, а також зміни цільового призначення земельної ділянки.

Про це 14 червня повідомила речниця поліції в області Марія Юстицька.

За її інформацією, керівника відділу містобудування та архітектури однієї із громад області 59-річного жителя Сарненського району викрили на одержані неправомірної вигоди.

"Посадовець отримав чотири тисячі доларів США хабаря від клієнта за вплив на прийняття рішення щодо винесення на розгляд та подальшого затвердження сесією громади детального плану території, а також зміни цільового призначення земельної ділянки для подальшого будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд", — розповіла Марія Юстицька.

Спочатку чоловік отримав тисячу доларів, а днями, під час отримання трьох тисяч, його затримали. Правоохоронці вилучили три тисячі доларів, а під час проведення шести санкціонованих обшуків — 28 300 гривень й необхідну документацію. Чоловіка затримали, додала речниця поліції.

Слідчий повідомив йому про підозру. 14 червня суд обрав посадовцю запобіжний захід у виді нічного домашнього арешту.

Максимальне покарання, яке може загрожувати чоловіку — до п’яти років позбавлення волі.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook