Жителі Рівненщини можуть оформити пільговий та "нічний" тарифи на електроопалення. Як це зробити

З 1 червня, за новим тарифом на електроенергію, жителі Рівненщини сплачуватимуть 4,32 гривні за кожну кіловат-годину. Проте для користувачів електроопалювальних установок на період з жовтня 2024 року до 30 квітня 2025 року можна буде скористатися пільговою ціною — 2,64 грн/кВт-год. Також, за наявності двозонного лічильника, зберігається дія "нічного тарифу".

Про це у Facebook повідомила Рівненська обласна державна адміністрація.

Як йдеться у повідомленні, упродовж опалювального сезону користувачі електроустановок зможуть скористатися пільговим тарифом — 2,64 грн/кВт-год, якщо обсяг споживання не перевищуватиме 2000 кВт/год на місяць, а електроопалення буде оформленим в установленому порядку.

Йдеться про паспорт точки розподілу електроенергії із зазначенням встановлення установки електроопалення.

Після цього потрібно звернутися до центру обслуговування споживачів ТОВ "РОЕК", написати заяву про встановлення тарифу на електроопалення та укласти відповідний договір.

Також в ОДА зазначили, що для тих, хто має встановлений двозонний лічильник, зберігається дія "нічного" тарифу — з 23:00 до 7:00. Споживачі платитимуть за кіловат-годину на 50% дешевше — 2,16 гривні. Для встановлення такого приладу та його програмування за тарифом "день/ніч", потрібно звернутися до ПрАТ "Рівнеобленерго".

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook