Як рівненські волонтери здають копійки, які отримали на благодійність

. Суспільне Рівне

Акцію "Копійки рятують життя" благодійного фонду "Скарбниця надії" продовжили ще на місяць через ажіотаж і бажання рівнян долучитися до неї. Ідея полягає у тому, щоб здати монети, що вже вийшли з обігу, на благодійність. Про такий збір у фонді оголосили з початком жовтня – саме з цього часу 25 копійок почали вилучати з обігу.

У волонтерки і керівниці благодійного фонду "Скарбниця надії" Мар'яни Реви на момент зустрічі з журналістами було близько 50-ти кілограмів монет, що уже вийшли з обігу. Їх планують обміняти в банку.

В організації вже встигли обміняти усе зібране на 17 тисяч гривень. Ще мають дріб'язку на орієнтовно 20 тисяч гривень.

Суспільне Рівне

"Ми очікували, що принесуть люди в жменьках своїх реально 25, ми закликали принести 25 копійок, які вже непотрібні, щоб люди не тратили час здавати їх банку. Людей стільки долучилося, особливо школи, дитячі садочки. Ми використовуємо вже ці кошти по мірі того, як дзвонять мами з онковідділення, на препарати, на те, що вони поточно закупляють, на обстеження, на КТ і на МРТ", – розповіла керівниця БФ "Скарбниця надії" Мар'яна Рева.

Суспільне Рівне

"За сьогоднішній день це вже друга ходка. А в загальному я не рахував. Чи то 6, чи то 7. Сьогодні було здано на загальну суму трошки більше, ніж 5 тисяч 100 гривень. Знаєте, як Мар'яна каже? "Яцюк, треба!" Значить – треба", – каже волонтер БФ "Скарбниця надії" Юрій Яцюк.

Акцію "Копійки рятують життя" у благодійному фонді продовжили ще на місяць – тобто на листопад.