У Рівному попрощалися з солдатом Ігорем Рожанським

Ігор Рожанський. Фото: Facebook Рівненська міська рада

У Рівному на майдані Незалежності 18 квітня попрощалися із військовим Ігорем Рожанським. 53-річний солдат загинув 12 квітня на Харківському напрямку.

За інформацією Рівнеради, Ігор Рожанський народився 4 квітня 1971 року у Рівному. Закінчив школу № 15, потім — Рівненську філію "Європейського університету" за спеціальністю "Менеджмент і фінанси". Працював у Рівненському слідчому ізоляторі.

Фото: Facebook Рівненська міська рада

За словами дружини бійця Євгенії, Ігор був добровольцем й з перших днів повномасштабного вторгнення пішов до ТЦК, аби долучитися до ЗСУ:

"Мовчун за природою, він ніколи нічого зайвого ані про роботу, ані про службу не розповідав. Потім пішов служити й наш син. Мені добре врізалися в пам’ять слова Ігоря: «Якщо зі мною щось станеться, треба, щоб ти лишився живий, щоб дівчата не були самі». Він взагалі дуже шкодував молодих людей, які йшли на війну. Казав, що вони молоді, їм ще жити й жити. Мовляв, він дорослий чоловік, вже багато встиг, а їм жити треба. Я тоді сердилась, просила, щоб він такого не казав, що він мені треба, але Ігор, мабуть, щось відчував".

Фото: Facebook Рівненська міська рада

53-річний солдат Ігор Рожанський загинув 12 квітня 2024 року внаслідок російського мінометного на Харківському напрямку.

Поховали бійця у Рівному на кладовищі Нове.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook