Сприяв постачанню наркотиків у тюрму: суд виніс вирок працівнику колонії на Рівненщині

Суд виніс вирок інспектору виправної колонії на Рівненщині за отримання хабарів. За даними слідства, він сприяв передачі в тюрму амфетаміну, PVP, канабісу та телефонів. Чоловік визнав свою вину повністю.

Про це йдеться у вироку Рівненського міського суду.

За даними слідства, в лютому 2022 року обвинуваченого призначили на посаду молодшого інспектора відділу нагляду та безпеки Городищенської виправної колонії.

У січні 2024 році він зустрівся на автовокзалі в Рівному з чоловіком та отримав від нього 1 500 гривень. За це пообіцяв посприяти передачі та продажу в колонії, де працює, психотропних речовин — амфетаміну, PVP та канабісу. Згодом він ще декілька раків отримував хабар, йдеться у вироку суду:

"Усупереч інтересам служби чоловік повторно отримав неправомірну вигоду 2 100 грн за безперешкодне перенесення іншим чоловіком три мобільні телефони для засуджених в колонію. Перебуваючи поряд із автовокзалом чоловік повторно отримав неправомірну вигоди 1 500 грн за подальше безперешкодне перенесення та збут амфетаміну 2,1 г, PVP 9,1 г та канабісу 30, 2 г".

Працівнику колонії повідомили про підозру за прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

У березні 2024 року прокурор та обвинувачений уклали угоду про визнання винуватості. Суд затвердив цей договір та призначив йому п`ять років позбавлення волі, з конфіскацією майна. Також на рік його позбавили права працювати в органах Державної кримінально-виконавчої служби.

Обставинами, що пом`якшують покарання — щире каяття та сприяння слідству.

Засуджений може оскаржити вирок в апеляційному суді.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook