"Восьмий день тижня": у Рівному презентували книгу, яку написали майже пів сотні дітей

У Рівненському ліцеї № 2 презентували книгу "Восьмий день тижня". Її написали майже пів сотні учнів та 14 вчителів початкових класів. Проєкт реалізовували понад чотири місяці. Діти також малювали ілюстрації, ліпили персонажів та декорації, а також, спільно з дорослими, створили та озвучили відеоролик історії.

На презентації книги побувало Суспільне.

Книгу "Восьмий день тижня" учні та вчителі Рівненського ліцею № 2 створювали в рамках Всеукраїнського проєкту Play Fest 2024 "Мріємо і діємо". Семирічна Дарина Джигар — авторка персонажа Мімішок, який є поєднанням єдинорога і кота.

Фото: Суспільне Рівне

Загалом участь у створені книги взяли 14 вчителів початкових класів та 45 ліцеїстів віком від шести до 11 років. Дев'ятирічна Надія Дворник озвучувала маму Мімішка для відеоісторії, а також малювала ілюстрації.

"Я намалювала хатинку Мімішка, там, де живе сім'я мішків: мама, тато і сам маленький Мімімішок. Цікаво мені було дивитись цю історію, слухати її і робити",— зазначила Надія Дворник.

Фото: Суспільне Рівне

Заступниця директора ліцею Людмила Божок розповіла, що на реалізацію книги витратили понад чотири місяці. Назву "Восьмий день тижня" вона пояснила так:

"Є сім днів. А ми хотіли придумати таке, щоб було незвичайне і цікаве. Ми вирішили, що це буде такий нейтральний день — і не неділя, і не понеділок, і не вихідні, а восьмий день тижня був. Натхненником була наша Олена Медведєва. На сьогодні в нас — 75 примірників. Але думаю на цьому ми не зупинимось, тому що кожна дитина хоче і для бабусі, і для дідуся, і ще когось".

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook