Закупили найбільше пристроїв радіозв'язку: громада з Рівненщини — серед 30 ТГ України

Зарічненська територіальна громада на Рівненщині потрапила у список 30 ТГ України, які придбали найбільше пристроїв радіозвʼязку з початку повномасштабного вторгнення. Йдеться про два комплекти та 54 одиниці приладів радіозв'язку на суму майже 2 мільйони гривень. Ці пристрої передали військовим на Донеччині.

Про це 15 лютого повідомили у Facebook Зарічненської громади.

Зарічненська громада придбала 2 комплекти та 54 одиниці приладів радіозв'язку, які коштували 1 мільйон 857 тисяч гривень. Це дані дослідження ГО “Громадський моніторинг України”. За його результатами сформували список 30 місцевих органів влади, котрі закупляли прилади радіозв’язку з 24 лютого 2022 року до 1 січня 2024 року

Результати дослідження ГО "Громадський моніторинг". Сторінка ГО "Громадський моніторинг" у Facebook"

Голова Зарічненської селищної громади Богдан Квачук розповів Суспільному, що прилади купували для військовослужбовців, які перебували на території громади, а нині виконують завдання у Донецькій області. А також для добровольчого формування ТГ. Гроші виділяли більше п'яти разів:

“Ми отримували військовий ПДФО. Це значно полегшувало виділення та спрямування коштів на потреби військових. Спочатку знайомились із командирами, вели перемовини, що необхідно закупити. Адже хлопці знали, на який напрям буде ротація. Згодом звернення керівника військової частини із запитом та деталями. Далі — за процедурою: розгляд бюджетної комісії, сесія. Звісно, у громаді до такої ініціативи люди по-різному можуть ставитися. Але депутати зрозуміли, підтримали — це головне. Ми купували не тільки зв'язок. Було все: від цвяха до квадрокоптерів. Скільки клопотали військові — стільки по можливості сесія виділяла. Зараз там, де вони є, дуже страшні бої. Хочеться вірити, що ми по максимуму допомагаємо”.

Богдан Квачук зазначив, що за можливості й надалі підтримуватимуть військових у такий спосіб.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook