Українсько-білоруський кордон у межах Рівненської області продовжують укріплювати фортифікаційними та інженерними спорудами. Про це 25 січня в етері телемарафону Суспільне. Спротив розповів начальник ОВА Віталій Коваль. Він зазначив, що допомагають це робити навіть бобри.
Загалом Рівненщина має ділянку кордону протяжністю 229 кілометрів. Українсько-білоруський кордон на півночі укріплюють щодня, каже Коваль.
"Зміни в природному ландшафті та кількість води, яка є сьогодні на Поліссі, змушують нас вносити корективи до фортифікаційних споруд. Окрім самих робіт, є ще питання забезпечення інженерними елементами, конструкціями. Наприклад, протитанковими конусами, тетраедрамиЧотиригранник, схожий на піраміду, який використовується, зокрема, як перешкода для проїзду техніки, починаючи від блокпоста та закінчуючи крайнім рубежем й вогневою точкою", — зазначив він.
За його словами, місцеві жителі "активно долучаються до цього процесу".
"Щотижня відвідую прикордоння, настрій серед людей хороший. Місцеве населення — це ще одна армія, жителі громад активно виходять на суспільно-корисні роботи, назвемо їх так, по укріпленню саме кругової оборони кожного міста і селища", — додав він.
Читайте також: "Кількість тривог найближчим часом зросте": очільник Рівненщини про ситуацію на кордоні з Білоруссю
Керівник військової адміністрації зауважив, що не лише люди, а й природа допомагає укріпити кордон, зокрема — бобри.
"Про наших рівненських бойових бобрів вже ходять легенди. Та аномальна кількість води й активність бобрів у цьому році — не може не радувати. Загати й завали, які роблять бобри — це витвір мистецтва. Ми спочатку так посміхались, але тепер розуміємо, що це справжні фортифікаційні елементи", — розповів Віталій Коваль.
Читайте також
- На співпрацю з окупантами не пішов. Історія рятувальника з Приморська, який переїхав у Рівне
- Робота в Україні під час війни: яких фахівців у 2023 році шукатимуть роботодавці
- Є потреба й для інших областей: жителів Рівненщині закликають ставати донорами крові
Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах: