Артур Жуль – офіцер Полтавського обласного ТЦК та СП. Завдяки його зусиллям у перші дні повномасштабного вторгнення на Полтавщину була доставлена зброя, яку підрозділи Сил оборони України згодом неодноразово використовували для протидії російській агресії.
Історію військового опублікували на сторінці Полтавського обласного ТЦК та СП у Facebook.
Як потрапив на військову службу
Артур Жуль потрапив до війська за мобілізацією 2015 року. Після навчання залишився у ремонтно-відновлювальному батальйоні, отримав сержантське звання та 2018 року пройшов курси підвищення кваліфікації, ставши молодшим лейтенантом.
2019-го вирушив у зону ООС, де працював у технічному забезпеченні та брав участь в евакуації техніки. Під час одного з виїздів потрапив під обстріл снайпера, але вижив. Після служби повернувся до навчального центру, а 2021-го перевівся на службу до Кобеляк, щоб бути ближче до родини. Згодом зайняв посаду в Полтавському обласному ТЦК, де відповідав за забезпечення.
Перші місяці повномасштабного вторгнення та доставка зброї
24 лютого 2022 року Артур Жуль дізнався про початок повномасштабного вторгнення і одразу прибув виконувати свої обов’язки. У перші місяці повномасштабного вторгнення Полтавський обласний ТЦК мав обмежену кількість автоматів, а основні запаси зберігалися в Миколаївській області. Колона з цивільними вантажівками та військовим супроводом вирушила за зброєю, хоча ситуація на фронті змінювалася, а дорога була небезпечною. Частина супроводу відмовилася продовжувати шлях, але група, очолювана Жулем, дісталася складу та повернулася зі зброєю.
Через деякий час Артур Жуль вдруге відправився за зброєю, обравши безпечніший маршрут через села. На складі довелося чекати кілька діб через постійні повітряні тривоги та загрозу обстрілів. Коли російські війська вже підходили до міста, група військових Полтавського ТЦК завантажила машини по максимуму й виїхала, незважаючи на небезпеку. В умовах активних бойових дій довелося проявити витримку, щоб довести місію до кінця.
Завдяки цим операціям підрозділи Сил оборони Полтавщини змогли озброїтися та ефективно чинити опір. За особисту мужність Артура Жуля нагородили орденом Богдана Хмельницького III ступеня.
Попри проблеми зі здоров’ям, спричинені навантаженнями під час служби, військовий Артур Жуль продовжує виконувати обов’язки, забезпечуючи підпорядковані частини зброєю, боєприпасами та спорядженням.
Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:
Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok