Деякі родичі загиблих воїнів не задоволені облаштуванням Алеї пам’яті у Кременчуці: у чому проблема

У Кременчуці створили Алею пам’яті з портретами загиблих військовослужбовців. Проте деякі родичі загиблих незадоволені таким розміщенням у парку Слави та облаштуванням благоустрою поряд. Неподалік конструкцій стояли сміттєві баки, лавки непофарбовані, пошкоджене асфальтне покриття, а поряд з алеєю – напівзруйновані будівлі.

Про це розповіла Суспільному мати загиблого військового Людмила Шевченко.

У Кременчуці міська влада створили Алею пам’яті з портретами загиблих військових. Проте рідні деяких полеглих воїнів не задоволенні облаштуванням алеї, зокрема, місцем, де саме вона розтошавана.

"Із зими, мабуть, вже почалися балачки за цю Алею пам’яті. Але ми думали, що у нас є ще час якось подивитися, і повирішувати ці проблеми і питання, що стосується наших дітей, наших рідних і близьких загиблих. Я вважаю, що наші рідні, близькі достойні найбільшого. Ніж оце тут бути біля смітника. Особливо ось ці крайні банери", — поділилась мама загиблого військового Людмила Шевченко.

Людмила Шевченко біля портрета загиблого сина. Суспільне Полтава

Серед незадоволених родичів і Зоя Усинська. На Алеї пам’яті конструкція із зображенням її загиблого чоловіка.

"Мій чоловік – Тригубенко Сергій, він загинув 1 квітня. Пройшло вже рік, чотири місяці і дев’ять днів, як його не стало. Нема води тут, немає туалету, немає для того, щоб хто приходять, у нас матері є дуже старенькі. Яким треба, щоб було поряд куди відійти по потребам. Води взагалі немає, клумби, трава пожовкла", — повідомила дружина загиблого військового Зоя Усинська.

За словами рідних загиблих, лавки на алеї не пофарбовані, асфальтне покриття у ямах, а поряд – напівзруйновані споруди.

Ями в асфатному покриті біля портретів загиблих військових у Кременчуці. Суспільне Полтава

"Я бабуся загиблого Стадника Єгора Вікторовича. Який загинув 28 липня 2022 року. Я хочу сказати і сподіваюся, що Алею пам’яті влада дооблаштує, що це повинно бути зроблене. Дооблаштувати треба", — розповіла бабуся загиблого військового Зоя Дряпіка.

Поряд з алеєю розташовані напівзруйновані споруди. Суспільне Полтава

На Алеї пам’яті – більше 200 портретів військових, які загинули від 2014 року. На її створення спрямували 1,5 мільйона гривень із бюджету громади.

На Алеї героїв більше 200 портретів військових, які загинули від 2014 року . Суспільне Полтава

"Це – портрет мого сина Максимка на псевдо «Пістон». Ще 2015-го він вступив до лав "Азову", це Національна гвардія України. Це була перша його неправда, яку він мені сказав. Бо він сказав, що мамо я поїхав працювати у Київ, буду охороняти бізнесмена. Те що наша влада міста Кременчука надумала зробити Алею пам’яті, це добре. Але поспіху не треба було", — зауважила мама загиблого військового Тетяна Кагал.

Як повідомила Суспільному речниця Кременчуцької міської ради Юлія Перепелятник, Алея пам’яті облаштована не до кінця. Роботи ще тривають. Офіційно дату відкриття не озвучують.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok