Гендиректор "Полтаватеплоенерго" Олександр Олексенко звільняється: хто стане новим керівником

Олександр Олексенко. Сайт "Укртеплокомуненерго"

Керівник обласного підприємства "Полтаватеплоенерго" Олександр Олексенко написав заяву на звільнення. У Полтавській обласній раді розглядають документи щодо призначення нового тимчасового виконувача обов'язків гендиректора.

Заяву на звільнення з посади генерального директора "Полтаватеплоенерго" Олександр Олексенко написав з особистих причин. Про це він повідомив Суспільному. Що саме його спонукало це зробити, розповідати не захотів.

Новим керівником обласного підприємства "Полтаватеплоенерго" може стати Ігор Процай. Нині він виконує обов’язки першого заступника гендиректора установи. Суспільному Процай розповів, що документи про його призначення на нову посаду розглядає голова обласної ради. Рішення може бути готове у вівторок-середу. Якщо його кандидатуру погодять, до роботи на новій посаді він має приступити у середу.

Хто такий Олександр Олексенко

Згідно із автобіографією, яку оприлюднили на сайті Кабміну, Олександр Олексенко народився 1972-го року у Бресті, що у Білорусі. Має українське громадянство. Закінчив школу у Полтаві, далі навчався у Харкові.

Перше місце роботи – економіст об’єднання "Укргеофізика". Далі Працював у банках, "Полтаваобленерго", "Полтаваелектромережі". Працювати у "Полтаватеплоенерго" почав 2010-го року на посаді заступника ген директора з економіки та фінансів. Керівником підприємства став 2019-го. Згодом звільнився, а потім відновив роботу у "Полтаватеплоенерго". Олександра Олексенка є депутатом обласної ради.

Згідно з декларацією, яку він подав наприкінці березня 2024-го року, у його власності перебуває гараж у Полтаві площею майже 28 квадратних метрів, земельну ділянку в обласному центрі площею 38 квадратних метри. Також він має акції у кількох компаніях.

Протягом 2023-го року Олексенко отримав понад 1 мільйон 717 тисяч гривень заробітної плати. Це по 143 тисячі гривень щомісяця. На банківських рахунках він зберігає майже 700 тисяч гривень, більше 43 тисяч доларів та 254 євро. Також готівкою задекларував 92 тисячі гривень.

У його дружини є квартира у Полтаві площею понад 122 квадратних метри. Також у лютому 2022-го року вона придбала автомобіль "Volkswagen Touareg" 2021-го року випуску. Вартість автівки – 2 мільйони 100 тисяч гривень.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok