Під час захисту України полягли Вадим Ленда, Антон Однокоз та Олег Олійник з Полтавщини

Захисники Вадим Ленда, Антон Однокоз та Олег Олійник з Полтавщини полягли у червні 2024-го року. Військовослужбовці із Миргородського, Полтавського та Кременчуцького районів.

Солдат Вадим Ленда

Вадим Ленда. Facebook Ю. Ленда

38-річний Вадим Ленда із села Попівка Комишнянської громади. Про це у Facebook написав голова громади Володимир Харченко.

Загинув воїн 10 червня під час виконання військового обов'язку поблизу селища Новодонецьке Донецької області. Про це Суспільному повідомив речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Попрощатися із полеглим мають 15 червня у селі Попівка, повідомили на Facebook-сторінці селища Комишня.

Старший солдат Антон Однокоз

Антон Однокоз. Facebook О. Холодок

Антон Однокоз народився і виріс у Горішніх Плавнях. Про це Суспільному повідомила сестра полеглого Оксана Холодок.

Чоловік загинув 8 червня під час виконання бойового завдання в результаті артилерійського обстрілу. Це було біля острова Козацького, що у Херсонській області, сповістив речник обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Чоловіка поховають у Горішніх Плавнях 17 червня. Йому було 29 років, сказала сестра.

Молодший сержант Олег Олійник

Олег Олійник. Facebook Новосанжарська громада

Олег Олійник народився і проживав у селі Малий Кобелячок Новосанжарської громади. З кінця 2022-го року працював електромонтером з експлуатації електролічильників у "Полтаваобленерго". 29 березня 2023-го року його мобілізували на військову службу. Про це йдеться на сайті підприємства.

Олег Олійник загинув 2 червня під час виконання бойового завдання поблизу села Мала Токмачка Запорізької області. Про це повідомив речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Молодшому сержантові було 39 років. Поховали воїна 12 червня у селі, де він жив, повідомили на Facebook-сторінці Новосанжарської громади.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok