"Ми шукаємо своїх": у Полтаві триває інформаційний тур 3-ї окремої штурмової бригади

Інформаційний тур 3-ї откремої штурмової бригади. Суспільне Полтава

У Полтаві близько тижня триває інформаційний тур 3-ї окремої штурмової бригади. Відомості щодо того, як долучитися до бригади або отримати відповіді на додаткові питання, охочим надають у приміщенні ЦНАПу.

Про це Суспільному розповів військовий 3-ї окремої штурмової бригади «Лофт». За його словами, цей тур розпочався по Україні 17 лютого. Полтавська область – 13-та, де його реалізовують.

Що включає інформаційний тур 3-ї окремої штурмової бригади

"Ми зустрічаємося з кандидатами у нашу бригаду. Знаходимо людей, які бажають стати на захист нашої країни, але вибирають, ще не визначилися. Ми якраз пропонуємо достойним долучитися до нашої команди. Ми шукаємо своїх. У Полтаві ми вже другий тиждень. Чи багато звернулося – не можу сказати, що багато, але у порівнянні з іншими містами, напевно, більше", – розповів військовий 3-ї окремої штурмової бригади із позивним "Лофт".

У межах інформаційного туру люди можуть звернутися до ЦНАПу, щоб дізнатися, зокрема, інформацію щодо того, як долучитися до бригади.

Охочим пропонують тестовий тиждень, який організовують на базі бригади.

Військовий третьої окремої штурмової бригади "Лофт".
"У нашій військовій школі можна без всяких зобов'язань, без контрактів, без фінансових затрат пройти вишкіл, навчаючись, тренуючись, випробувати себе на різних тренажерах, симуляторах. Із рекрутами працюють професійні бойові інструктори, які пройшли вже бойовий шлях і кожен, хто туди приїжджає, може вже з перших днів побачити, чи це його родина, чи взагалі по силам йому шлях воїна. І якщо щось не так, якщо в чомусь він не витягує, то він може покинути нашу базу хоч в перший день", – додав військовий "Лофт".

На які посади приймають до 3-ї окремої штурмової бригади

До складу 3-ї окремої штурмової бригади потрібні не лише бойові посади. Це, зокрема, медики, слюсарі, кухарі тощо. Головне, щоб люди були мотивованими, говорить "Лофт".

"Цей перелік вільних вакансій може змінюватися, але в цілому нам потрібні люди, головне, щоб вони мали навички, здібність розвиватися, навчатися, мали бажання. Щоб вони були мотивовані, щоб вони були патріотами – оце найголовніша умова. Немотивовані нам не потрібні", – пояснив військовий 3-ї окремої штурмової бригади "Лофт".
Курс молодого бійця триває 60 діб.

Як проходить курс молодого бійця у 3-й штурмовій бригаді

Курс молодого бійця триває 60 діб.

"Рекрут може здати всі там зрізи знань тести і нормативи, то потрапляє до бойового підрозділу, але якщо він морально-психологічно ще не готовий, то, звичайно що на лінію зіткнення він не буде допущений. Він буде продовжувати тренування, навчання до тих пір, поки він не буде вже відчувати сам готовність і наші психологи, наші командири не будуть впевнені у тому, що він достойно зможе виконати завдання. Після того йому вже буде доручене якесь помірне бойове навантаження", – пояснив військовий 3-ї окремої штурмової бригади "Лофт".

У Полтаві інформаційний тур бригади триватиме до кінця цього тижня.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok