У Полтаві волонтери збирають гроші на генератори для ЗСУ

В одному з мікрорайонів Полтави волонтери влаштували благодійний ярмарок на підтримку військових. Продавали іграшки, сувеніри, прикраси ручної роботи та домашню випічку. Зібрані гроші спрямують на придбання двох генераторів для прикордонного загону Кремінної та бригади зенітно-ракетних військ херсонського напрямку.

Про це Суспільному розповіла організаторка заходу Олена Лебідь.

"Я вирішила організувати цей ярмарок, аби зібрати необхідну суму для хлопців, військових. Це 11-й прикордонний загін ВПС (Кремінна) і зенітно-ракетні війська (208-ма бригада). Це напрямок Херсон. Ми вже проводили такий ярмарок у квітні, але, на жаль, не всю суму зібрали. Зібрали 10 тисяч", — розповіла волонтерка Олена Лебідь.

В’язані іграшки ручної роботи на благодійному ярмарку в Полтаві.

В’язані іграшки ручної роботи, жовто-блакитні прикраси, віночки, буси та солодощі. Такі товари волонтери продавали у Полтаві на благодійному ярмарку, аби зібрати гроші для ЗСУ.

Прикраси на благодійному ярмарку на підтримку військових у Полтаві.

Товари, які волонтери продавали у Полтаві на благодійному ярмарку.

"Я в’яжу м’які іграшки та продаю. Брелочки, медузки і зайчики. Це таке популярне дуже. Мінімальна сума – це 45 гривень за значки та максимальна – це дракон за 800 гривень", — поділилась волонтерка Єлизавета Добряк.

Волонтерка Єлизавета Добряк, яка в'яже та продає м'які іграшки у Полтаві.

Крафтовий мед на ярмарку продає волонтерка Діана. Планує задонатити 20 відсотків від продажу своєї продукції.

"Ми виготовляємо крем-мед. Хто не знає, це мед, який майже тиждень збивається. Він стає такої кремо-подібної консистенції, що вже не закристалізується, а потім ми додаємо сушені ягоди, горіхи. 80, 130 (гривень – ред.), горішки трішки дорожче – 270,100. Минулого разу я надіслала від того, що зібрала, дві тисячі гривень", — розповіла волонтерка Діана Гринько.

Полтавка Яна Марченко з донькою придбали на ярмарку прикраси ручної роботи.

Прикраси ручної роботи на благодійному ярмарку у Полтаві.

Доньці купили сережки, браслет і кулончик такий, а це магніт. Я думаю, кожна копійка їм потрібна буде. Хто що пожертвує – і то добре. Я теж допомагаю, то сумку якусь придбаю в магазині, то залишаю 10 гривень. Хоч чимось допомагаю. Брат у мене допомагає, автомобіль придбали вони зі своїми друзями. Дай Боже, щоб швидше ця війна закінчилась, щоб повернулись живими додому хлопці і дівчата, — повідомила покупчиня Яна Марченко.

Благодійний ярмарок у Полтаві, на якому збирають гроші на генератори.

За словами організаторки заходу Олени Лебідь, мета благодійного ярмарку – зібрати 40 тисяч гривень на придбання двох генераторів.

"Наразі, щоб хоча б один генератор купити, нам мінімум 20 тисяч потрібно. Зараз дуже важко збирати на карту, виставляти якісь збори або аукціон в інтернеті, тому що в людей просто не вистачає на це коштів. Тому от і вирішили наглядно стати з ярмаркою такою. Стоять QR-коди, потім там буде звіт, що ми закупили, куди відправили, щоб люди бачили", — додала Олена Лебідь.

Залишити свій донат на генератори охочі можуть також у спеціальних боксах. Або ж перерахувати суму за вказаною карткою для зборів.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok