В одному з полтавських мікрорайонів місцеві жителі самостійно висадили квіти

Квіти, які висадили в полтавському мікрорайоні Івонченці. Фото надав Суспільному О. Горай

У Полтаві жителі мікрорайону Івонченці долучилися до озеленення території. Квіти для них надали комунальники, а роботами з висадження займалися самі полтавці.

Про це Суспільному розповів житель мікрорайону Олександр Горай. За його словами, висадили квіти у двох громадських місцях ― біля філії Центру культури та дозвілля і біля Свято-Михайлівського храму.

"Івонченці вважаються околицею міста Полтава. Це ідея, що й околиці повинні озеленятися. Ми просили управління ЖКГ, минулого року нам дали до 60 зелених насаджень ― кущів, дерев і троянд, і вони всі успішно прийнялися. І цього року ми вважаємо також, що не тільки центр міста повинен бути засаджений квітами", ― розповів Олександр Горай.

Загалом висадили кілька десятків рослин: петунії, сальвії, агератум і алісум. Їх надали з комунального підприємства "Декоративні культури", а висаджували самі місцеві жителі. Олександр Горай Суспільному сказав:

"Місто дало поштовх і зекономило кошти, бо громада сама зацікавлена в цьому, сама садить квіти і сама за ними доглядає. Це вперше за 30 років ми посадили однорічні рослини у доповнення до вже посаджених багаторічних, тобто на клумби, які ми сформували самостійно. Біля клубу клумбу сформували завдяки небайдужим івончанам, тобто рослинки ми взяли у "Декоративних культурах", а самі бордюри, навіть декоративний щебінь був завезений, закуплений завдяки пожертвам мешканців".

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok