У Полтаві за порушення правил паркування штрафуватиме спеціальна інспекція

У Полтаві створять інспекцію з паркування, яка стежитиме за правильністю стоянок та зупинок автомобілів. Новий контролюючий орган складатиметься з 12 інспекторів. Поява такої установи стане першим етапом організації паркувального простору у місті. На її створення потрібно близько пів року.

Про це Суспільному розповів заступник начальника інспекції з контролю за благоустроєм Віктор Булат.

"З паркуванням дуже важко. Зараз у місті дуже багато машин, паркувальних місць не вистачає. Люди виїжджають у парк, стають де їм зручно, але через це затори", — розповіла місцева жителька Лілія Пучко.

У Полтаві почнуть штрафувати за порушення правил паркування.

Етапи створення інспекції з паркування У Полтаві

У Полтаві з’явиться інспекція з паркування. Це стане першим етапом організації простору у місті, розповів Віктор Булат.

"Перший етап – це створення органу, який повинен контролювати правильність зупинок, стоянок і паркування автотранспорту. Плануємо винести на розгляд сесії питання щодо створення на базі інспекції відділу паркування у кількості 12 осіб, які будуть стежити за правильністю паркування", — продовжив заступник начальника інспекції з контролю за благоустроєм Віктор Булат.

Вулиці Юліана Матвійчука у обласному центрі.

Інспекцію створять за гроші з міського бюджету. На це потрібно близько пів року.

"Для створення цього відділу потрібно близько 6 мільйонів гривень. Сюди буде входити повністю обладнання. Планшети для фотофіксації, форма і заробітна плата, і приміщення. За принципом міст Вінниця, Івано-Франківськ, дані витрати десь за рік компенсуються тими штрафами, які будуть надходити до бюджету нашої громади", — додав Віктор Булат.

Концепцію організації паркувального простору у Полтаві презентували ще у січні 2022-го року. Та через воєнний стан її впровадження призупинили.

Концепція організації паркування в обласному центрі

Чотири напрямки реалізації паркувального простору.

Згідно з документом, організовувати паркувальні місця та автостоянки планують за п’ятьма напрямами. Зокрема, йдеться про платне паркування, будівництво багаторівневих паркінгів, ущільнення мережі парковок.

"2021-го року концепцією пропонувалось у межах вулиць Пилипа Орлика, Стрітенської, Небесної Сотні, Європейської обмежитись, як пілотний проєкт, і попередньо розрахувати, що там може бути розміщено близько 567 машино-місць. 2023-го року розробили ескіз концепції дорожнього руху і паркування у центральній частині, де вже визначено уже близько 1500 машино-місць. 2031-го року рівень автомобілізації буде на порядок вищим, ніж він є зараз. І тоді нам треба буде ще на 30% збільшувати цю кількість парко-місць", — розповів начальник відділу урбаністики "Інституту розвитку міста" Олександр Печененко.

Штрафуватимуть, зокрема, автомобілі які паркуватимуться в зеленій зоні.

Які будуть штрафи за порушення паркування

Штрафувати у Полтаві будуть, зокрема, за паркування на зеленій зоні, каже Віктор Булат.

"Людина приїхала, запаркувалась неправильно. Інспектор виявив це порушення, зафіксував відеофіксацією. Одразу роздруковується постанова і він наклеює її на скло", — повідомив заступник начальника інспекції з контролю за благоустроєм Віктор Булат.

Вулиця Шевченка у Полтаві.

"Напевно, більше б штрафувала, більше б розмовляла з водіями, щоб не порушували правила дорожнього руху", — продовжила місцева жителька Лілія Пучко.

"Штрафувати – це взагалі улюблена справа. Полтава ще не на такому рівні складному, бо я була і в Києві, і в інших містах, то ще більш-менш", — розповіла водійка Наталя Моісеєнко.

За словами Віктора Булата, штрафи, спираючись на досвід інших міст, сягатимуть від 340 до 680 гривень. Сплачуватиме його саме власник автівки.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok