На Полтавщині попрощаються із воїнами Юрієм Курином та Андрієм Дзиною

Воїни з Полтавського та Миргородського районів загинули на війні з Росією. Це Юрій Курин та Андрій Дзина.

Загиблий воїн Юрій Курин

Юрій Курин мав звання солдат, проживав у Решетилівській громаді. 38-річний воїн загинув 10 травня під час виконання бойового завдання. Це сталося біля села Невське на Луганщині. Про це повідомили Суспільному в Полтавському обласному ТЦК та СП.

Сторінка у Facebook О. Дядюнової

За даними голови Решетилівської громади Оксани Дядюнової, Юрій Курин проживав у селі Молодиківщина. Був стрільцем-снайпером десантно-штурмової бригади. Прощання з воїном відбудеться 18 травня на його подвір’ї. Поховають воїна у селі Нова Михайлівка.

Загиблий воїн Андрій Дзина

Як повідомили Суспільному в обласному ТЦК та СП, молодший сержант Андрій Дзина 1974-го року народження. Його посада у війську ― стрілець-снайпер механізованого відділення. Чоловік зник безвісти 12 листопада 2023-го року. Це сталося біля міста Авдіївка на Донеччині під час відбиття штурмових дій з боку російської армії, яка обстрілювала позиції з танків.

Сторінка у Facebook В. Дяківнича

За даними начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Віталія Дяківнича, нині стало відомо про загибель воїна. Він поліг через отримання несумісного із життям поранення. Андрій Дзина проживав у селі Лучка Сенчанської громади.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok