Російська армія 15 квітня обстріляла Полтаву

Військові Російської Федерації 15 квітня 2024-го року обстріляли Полтаву. Жителі міста повідомляли про звук вибуху.

15 квітня 2024-го року армія Російської Федерації завдали удару по місту Полтава. Деталі щодо обстрілу уточнюють. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Повітряну тривогу в області оголосили о 14:12. За кілька хвилин кореспонденти Суспільного та місцеві жителі повідомили про звук вибуху, який чули у місті. О 14:37 повітряну тривогу у регіоні скасували.

Що відомо про останній обстріл по Полтавській громаді

Армія Російської Федерації увечері 8 квітня 2024-го року поцілила по цивільній інфраструктурі у Полтавській громаді, про це повідомляв начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін у своєму Telegram-каналі. Внаслідок влучання зайнявся двоповерховий сімейний гуртожиток у селі Супрунівка. Через обстріл 16 людей отримали поранення. Із них четверо дітей віком від 5 до 11 років.Одна жінка загинула. Її поховали 11 квітня.

Під час засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради 10 квітня ухвалили розмір грошової допомоги для постраждалих внаслідок ракетного удару по Супрунівці. Стосується це тих, зокрема, чиє житло постраждало, хто травмувався. Загалом з бюджету громади виплатять 1 590 000 гривень.

За словами секретаря міськради Катерини Ямщикової, це мінімальна підтримка. Після визначення збитків буде додаткова допомога.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok