Полтавська організація "Століття краси" презентувала мистецький проєкт "Motanka 2" у Литві

Учасники полтавської дитячої ГО "Століття краси" разом з акторами театру ляльок стали героями фільму "Motanka 2". Відеороботу присвятили подіям, пов’язаними із повномасштабною війною в Україні.

Суспільному керівниця організації Ольга Агеєва розповіла, що відеороботу презентували на Міжнародному книжковому ярмарку у Литві.

Мистецький проєкт "Motanka 2". Фото: кадри із фільму

На сцені обласного театру ляльок презентували відеороботу "Motanka 2". Героями фільму стали професійні актори та учасники дитячої громадської організації "Століття краси".

"Це вже наш другий проєкт на дану тематику. Живі мотанки, котрі оживають, котрі несуть кожна в собі відчуття любові, журби, материнства. На фоні уже другорічної війни мені хотілося передати оці образи: образи добра, світла і образи темряви - такого темного-темного Лорда. Робити усе для того, щоб популяризувати українську культуру у світі.", — повідомив режисер, відеограф проєкту Максим Стариков.

Учасники полтавської дитячої ГО "Століття краси". Фото: Суспільне Полтава

За словами організаторки проєкту Ольги Агеєвої, у лютому цього року відеороботу презентували на Міжнародному книжковому ярмарку у литовському місті Вільнюсі. Показ приурочили до другої річниці повномасштабної війни в Україні.

"Вони постійно допомагають нам, як на культурному фронті допомагають боротися з ворогом, так і донатять, у них є така акція "Radarom!", вони збирають кошти для допомоги військовим. Литва, на мою думку, є нашим потужним партнером. Початком повномасштабного вторгнення наша співпраця стала іще пліднішою", — розповіла керівниця дитячої ГО "Століття краси" Ольга Агеєва.

Полтавська організація "Століття краси" презентувала мистецький проєкт "Motanka 2". Фото: кадри із фільму

"Ключовим моментом у цьому є участь дітей. Саме через дітей найзрозуміліше подається контекст нашого життя в сучасних умовах. Усе, що відбувається, це все тимчасове. Але єднання, любов, перемога, вона все оживляє, все втілює в життя, все зберігає", — додала директорка академічного обласного театру ляльок Тетяна Вітряк.

Ольга Агеєва розповіла, що співпрацю з Литвою продовжуватимуть і надалі.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook