У Полтавській ТГ хочуть оплачувати сніданки для дітей, чиї батьки отримали інвалідність через війну

Зображення ілюстративне. Суспільне Полтава

У Полтавській громаді пропонують запровадити ще одну пільгову категорію, яка матиме право на безплатне харчування у закладах освіти. Це діти батьків, які набули інвалідність внаслідок війни.

Питання про це 20 лютого обговорили на засіданні постійної комісії з питань розвитку культури та освіти. Про це стало відомо з онлайн-трансляції.

Як розповіла на засіданні директорка департаменту освіти міської ради Жанна Каплоух, з проханням про пільги люди звернулися у департамент та до секретаря міської ради. Йдеться про безплатні гарячі сніданки у закладах освіти один раз на день для дітей, чиї батьки отримали інвалідність внаслідок війни.

"У нас таких дітей у громаді небагато поки що. У закладах дошкільної освіти три особи, у закладах загальної середньої освіти 17 осіб. Частина з них уже отримують пільги, бо батьки мають статус військовослужбовців, які боронили нашу батьківщину під час антитерористичної операції. Але, я думаю, що нагальна потреба у цьому є. Фінансового ресурсу ми не потребуємо поки що наразі", ― повідомила Жанна Каплоух.

За її словами, аби надавати таке харчування, цю категорія пільговиків треба внести до комплексної програми галузі освіти. Після цього батькам дітей із документами можна буде звертатися у департамент освіти або до керівництва конкретного закладу для отримання пільги.

"Це стосується закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти, які підпорядковані департаменту освіти ― як осіб, які мають таких батьків, і як учнів, які матимуть в подальшому такий статус", ― розповіла Жанна Каплоух.

Це питання підтримали на профільній комісії та рекомендували винести на розгляд на сесії.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook