"Прійдьот русскій мір": у Полтаві суд відпустив жінку, яка публічно підтримувала агресора

. Фото: Pexels/Sora Shimazaki

Київський районний суд Полтави 14 лютого ухвалив вирок, щодо жінки, яка в магазині гучно проголошувала проросійські гасла. Їй заборонили працювати на державних службах протягом 15 років і відпустили.

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Подія трапилась влітку 2022-го в місті Харків. За свідченнями кількох продавців магазину "Чудо маркет", жінка публічно поширювала проросійську пропаганду.

Як зазначено у тексті вироку, зокрема, доводила це такими фразами: "Харьков не будет Украиной", "вы тоже дождетесь, они придут и захватят нас", "Украина это вообще не государство, ни страна", "прийдет русский мир и здесь будет россия", "язык только русский, так как Украины никогда не было и не существовало".

З одним із продавців вона сперечалася і доводила, що місто обстрілюють українські військові.

Обвинувачена в суді свою провину не визнала, і зазначила, що її обмовили, подібного вона не говорила, а ці свідчення - помста однієї із продавчинь через давній конфлікт.

Жінку судили за статтею "Державна зрада" Кримінального кодексу України. Суд визнав її винною і призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення права обіймати посади, пов`язані із виконанням функцій держави, місцевого самоврядування та з надання публічних послуг.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook