У Полтавській громаді влаштують голосування для вибору логотипу місцевого дендропарку. Дизайнери запропонували кілька варіантів.
Про це Суспільному розповів начальник відділу "Полтавський міський парк" Максим Макуха. Над новим брендуванням працювали два місцевих дизайнери та спеціалістка з Києва.
"Я зробив пост у Facebook про пошук дизайнера, оскільки у нас немає бюджету на роботи з цього брендування парку. І мені в коментарях відгукнулися і дали рекомендації люди".
За словами Максима Макухи, нині мають чотири варіанти логотипу. Найкращий з них будуть обирати шляхом електронного голосування на інтернет-платформі "Edem". Дати проведення опитування поки визначають.
"Взагалі це комплексний процес. Ми плануємо не тільки поміняти логотип чи лишити старий, якщо люди проголосують. Але ми запланували створення єдиного стилю. Якщо прогулятися парком, можна побачити, що там купа покажчиків різних років. І це, як на мене, виглядає трохи неохайно. Вирішили почати з логотипу, як із найяскравішої точки".
Крім того, розповів Максим Макуха, розробка та затвердження логотипу може привернути увагу полтавців та гостей міста до дендропарку та його розвитку.
Які варіанти логотипу для дендропарку у Полтаві
Для голосування полтавцям нададуть чотири варіанти логотипу полтавського дендропарку.
На одному з них зображений червонокнижний тюльпан дібровний, який росте у цій місцевості. Під квіткою ― схили балок та стилізовані долоні, які символічно захищають природу. Кольори логотипу ― жовтий та синій як на українському прапорі, білий ― колір крил лебедів, які мешкають у парку, а бірюзовий ― колір трав. Два останніх утворюють прапор міста.
У другому варіанті на тлі герба міста є дуб. Ці дерева ростуть біля центрального входу до парку. Також є напис із назвою. Кольори ― це різні відтінки зеленого.
Третій варіант ― дещо оновлений чинний логотип, на ньому замінили кольорову гаму на наближену до прапора Полтави. На тлі герба міста жолудь, що символізує дуби, гілка верби (дерева ростуть біля ставків у парку), а також шишка ― символ хвойних дерев на цій місцевості.
У четвертому варіанті зібрали асоціації відвідувачів парку. Зокрема, зобразили дуби, воду ставка та лебедів. Під дубом у центрі зображення ― квітка тюльпану.
Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах: