Демонтаж ялинки у Полтаві, 22 січня 2024-го року. Фото: Суспільне Полтава

У центрі Полтави зранку 22 січня почали прибирати живу ялинку, яку прикрасили до Нового року. Цим займаються комунальники.

Новорічне дерево на площі біля обласного театру імені Гоголя почали демонтувати до 9:00. З нього зняли прикраси, а саму ялинку розпиляли на частини та почали вантажити у причіп трактора. Про це з місця події повідомила кореспондентка Суспільного. До роботи залучили до десяти працівників комунального підприємства "Декоративні культури".

Полтавка Марія Гагаріна Суспільному розповіла:

"Я працюю з дітьми. Їм хочеться свята, уже другий рік поспіль їм хочеться цього новорічного настрою. Вона була трішки похилена, але в порівнянні з тим, що були минулі роки, просто конус стояв, то мені це якось більш атмосферно було".

Встановили живе дерево 26 грудня 2023-го за гроші місцевих підприємців, розповідав Суспільному голова громадської організації "Підприємці Полтавщини" Євген Дикань. На монтаж та прикрашання ялинки підприємці області спрямували близько 36 тисяч гривень.

За реквізитами, які були розміщені на плакаті біля ялинки, на ремонт авто для військових зібрали за цей час 63 тисячі гривень.

"Я сам сюди приходив на атракціони з малим, а з іншої сторони розумію, що така ситуація і якесь там масове гуляння недоречне. Недалеко звідси собор, де постійно проводять в останню путь наших воїнів. У мене дитина була байдужа (до ялинки ― ред.). На атракціонах катались декілька разів, а особливо там немає якогось захоплення", ― розповів полтавець Віктор Шабатько.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook