Стрілянина на вулиці Нижньомлинській у Полтаві: чотирьом обвинуваченим оголосили вироки

Фото із моменту затримання підозрюваних у травні 2021-го. Фото: сторінка у Facebook Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України

Чотирьом обвинуваченим у замахові на умисне вбивство чоловіка на вулиці Нижньомлинській у Полтаві оголосили вироки. Їх позбавили волі. Розгляд справи тривав із 2021-го року.

Що сталося на вулиці Нижньомлинській у Полтаві 12 січня 2021-го року

12 січня 2021-го року до однієї зі станцій техобслуговування автомобілів на вулиці Нижньомлинській у Полтаві під’їхав мотоцикл із двома чоловіками. Один із них почав стріляти у людину. Після цього нападники поїхали, а чоловіка з вогнепальними пораненнями доставили до лікарні.

Правоохоронці знайшли чотирьох причетних до події людей. Їм інкримінують замах на умисне вбивство, вчинене на замовлення за попередньою змовою групою людей.

Окрім того, одному із обвинувачених, який, за інформацією поліції, має статус так званого "кримінального авторитета" та є організатором події, інкримінують умисне встановлення або поширення злочинного впливу на криміногенний стан у регіоні.

Вирок оголосили 1 грудня в Октябрському райсуді Полтави. Фото: Суспільне Полтава

Який вирок оголосили обвинуваченим

1 грудня 2023-го року в Октябрському райсуді Полтави обвинуваченим у справі оголосили вирок:

  • Євгенію Волошину призначили позбавлення волі Позбавлення волі – кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установистроком на 12 років з конфіскацією майна, яке є у його особистій власності;
  • Валерію Маслову призначили позбавлення волі на 10 років;
  • Родіонові Рацю призначили позбавлення волі на 10 років з конфіскацією майна, яке є у його особистій власності;
  • Сергієві Грюзіну призначили позбавлення волі на 10 років з конфіскацією майна, яке є у його особистій власності.
Колегія суддів в Октябрському райсуді Полтави. Фото: Суспільне Полтава
"Зарахувати строк відбування покарання обвинуваченому Волошину Євгенію Анатолійовичу час його перебування під вартою у цьому кримінальному провадженні ― з 19 травня 2021-го року до 10 листопада 2022-го року і з 19 грудня 2022-го року до 1 грудня 2023-го року включно. Зарахувати строк відбування покарання Маслову, Рацю, Грюзіну час їхнього затримання, перебування під вартою у цьому кримінальному провадженні з 19 травня 2021-го року до 1 грудня 2023-го року включно", ― зачитала суддя Октябрського райсуду Полтави Тетяна Січиокно.

Оскаржити вирок можна протягом 30 днів. Чи робитиме це сторона захисту, невідомо, оскільки спілкуватися із кореспонденткою Суспільного обвинувачені та їхні адвокати відмовилися.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook